همراه ما باشید

تقدیر گل‌محمدی از شاگردانش

تقدیر گل‌محمدی از شاگردانش

پیروزی نیوز - تقدیر گل‌محمدی از شاگردانش

اولین تمرین تیم فوتبال پس از پیروزی مقابل فولاد خوزستان در شرایطی برگزار شد که یحیی گل‌محمدی از عملکرد بازیکنانش در این مسابقه تقدیر کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز در اولین جلسه تمرین پرسپولیس پس از برد مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه شهید کاظمی سرمربی سرخپوشان پیش از شروع تمرین برای شاگردانش حرف زد و از عملکرد بازیکنان این تیم در بازی فولاد خوزستان تقدیر کرد.

بازیکنانی که در بازی دیشب به میدان رفته بودند پس از دویدن و انجام حرکات کششی با گل‌محمدی به بازی تنیس فوتبال پرداختند.

بازیکنانی که در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فرصت حضور در میدان را پیدا نکرده بودند نیز زیر نظر اعضای کادر فنی پرسپولیس به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.

دوازه‌بان‌های تیم زیر نظر داود فنایی تمرینات خود را انجام دادند.

محمد نادری که به دلیل مصدومیت از فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس خط خورده، زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد.

وحید امیری با بدنساز پرسپولیس اختصاصی به تمرین پرداخت.

مهدی ترابی که در بازی مقابل فولاد خوزستان مصدوم شد نیز غایب تمرین پرسپولیس بود.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس امروز درباره وضعیت این بازیکن اظهار داشت: مهدی ترابی را با توجه به شدت کشیدگی همسترینگ، برای بازی با نفت مسجد سلیمان نداریم ولی تمام تلاش تیم پزشکی و خود بازیکن معطوف به این مساله است که برای بازی با نساجی قائمشهر بتوانیم او را در اختیار کادر فنی قرار دهیم.

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه شب در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد تا فولاد خوزستان را با تک گل سیامک نعمتی شکست دهد. سرخپوشان با برد در این دیدار در جدول رده‌بندی ۵۹ امتیازی شدند تا در یک قدمی چهارمین قهرمانی متوالی قرار بگیرند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه