همراه ما باشید

آذری: رفتار غیرحرفه‌ای پاتوسی بی‌پاسخ نمی‌ماند

آذری: رفتار غیرحرفه‌ای پاتوسی بی‌پاسخ نمی‌ماند

پیروزی نیوز - آذری: رفتار غیرحرفه‌ای پاتوسی بی‌پاسخ نمی‌ماند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره رفتار غیرحرفه ای پاتوسی، گفت: مطمئنن باشید، رفتار غیرحرفه ای بازیکنان بی پاسخ نمی ماند.

به گزارش پرسپولیس‌نیوز، تیم فولاد پیش از بازی با پرسپولیس به دلیل ابتلا بیشتر بازیکنان خود به ویروس کرونا در قرنطینه بود و حتی دو دیدار این تیم برابر نساجی و نفت مسجدسلیمان نیز برگزار نشده بودند. با توجه به این موضوع، شرایط فولاد تا روز بازی با پرسپولیس به دلیل آماده نبودن بازیکنان این تیم، خوب نبود و حتی شاگردان نکونام نتوانسته بودند یک تمرین ایده آل گروهی با یکدیگر داشته باشند. در این میان خبر اضافه شدن پاتوسی پس از حدود ۴ ماه به تمرینات فولاد، این امید را دل هواداران فولاد زنده کرد که شاید او بتواند مقابل پرسپولیس برگ برنده نکونام باشد اما سرمربی تیم در نشست خبری پیش از بازی، چیزی دیگری در مورد پاتوسی و رفتار غیرحرفه ای او عنوان کرد. پاتوسی در دوران قرنطینه مثل یک بازیکن حرفه ای عمل نکرده بود و اضافه وزن او، باعث تعجب و گله مندی نکونام شده بود و همین نیز باعث شد که نکونام نتواند از پاتوسی در بازی با پرسپولیس استفاده کند و این نیز پس از کرونا، ضربه دیگری به نکونام زد. هر چند یک تیم از متشکل از بازیکنان مختلفی است و نکونام هم بارها عنوان کرده که به اسم ها کاری ندارد اما اگر پاتوسی، آماده به ایران بر می گشت، می توانست کمک حال فولاد در این شرایط سخت باشد و شاید فولاد مقابل پرسپولیس شکست نمی خورد.

سعید آذری درباره برخورد با آیاندا پاتوسی باتوجه به رفتار غیرحرفه ای او در دوران قرنطینه، به ایسنا گفت: همه چیز به مفاد قرارداد بر می گردد و قاعدتا چنین چیزی هم در قرارداد با پاتوسی در نظر گرفته شده است و به این صورت نیست که یک بازیکن غیرمسئولانه عمل کند و بعد هم باشگاه چشم خود را بر موضوع ببندد.

وی بیان کرد: ما بدون پاتوسی هم در ۲ بازی پیروز شدیم و در دیدار با پرسپولیس هم اگر به واسطه ابتلا بازیکنان به کرونا و حضور تیم در قرنطینه نبود، شاید بهتر نتیجه می گرفتیم و دیدید که عدالت فوتبال رعایت نشد.

مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید کرد: آقای پاتوسی باید جوابگوی این عمل غیرحرفه ای خود باشد و مطمئنا باشگاه همانطور که در قبال رفتار مثبت بازیکنان برای آن ها پاداش در نظر می گیرد، با آن ها به خاطر رفتار غیرمسئولانه نیز برخورد خواهد کرد.

وی درباره درخواست برخی هواداران تیمش برای تمدید با پاتوسی، گفت: خیلی ها می گویند که پاتوسی و امثال پاتوسی را حفظ کنید اما من می خواهم به هواداران فوتبال و به ویژه خوزستانی ها که فوتبال را خیلی خوب متوجه هستند، بگویم که باتوجه به افزایش قیمت دلار، آیا برای باشگاه صرف می کند که سه چهار بازیکن خارجی را جذب کند؟ باشگاه فولاد به تمام این موضوعات فکر می کند و اگر قرار است بازیکنان خارجی پول دریافت کنند، باید حرفه ای کار کنند. پس مطمئنن باشید، رفتار غیرحرفه ای بازیکنان بی پاسخ نمی ماند.

آذری با اشاره به رفتار حرفه ای شیمبا، دیگر بازیکن خارجی تیم فولاد نیز عنوان کرد: او سال ها است که در ایران بازی می کند و حتی زمانی که بردارش فوت شد، به او گفتیم، اگر می خواهی بازی نکن اما بازی کرد و حتی گل هم زد.

وی تاکید کرد: من می خواهم به هواداران بگویم که خیلی دنبال اسامی نباشند و باشگاه شرایط تیم، مردم و وضعیت اقتصادی را در نظر می گیرد و بر اساس تمام این ها با یک قهرمان برای حضور در فولاد توافق می کند. من نگرانی مردم خوزستان را درک می کنم و از حس مسئولیت پذیری آن ها نیز واقعا تشکر می کنم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه