همراه ما باشید

خلعتبری: سرآسیایی نمی‌خواست جدا شود

خلعتبری: سرآسیایی نمی‌خواست جدا شود

پیروزی نیوز - خلعتبری: سرآسیایی نمی‌خواست جدا شود

مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو با بیان این سرمربی سابق این تیم تمایلی به جدایی نداشت، اظهار کرد: اما اودلایل جدایی‌اش را به ما نگفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمدرضا خلعتبری درباره جدایی مجتبی سرآسیایی از شهر خودرو به فارس گفت: او برای تیم ما زحمات زیادی کشید و جا دارد از وی تشکر کنم. سرآسیایی نتایج بدی نگرفت و زمانی که او در تیم ما حضور داشت، برای کسب سهمیه تلاش می‌کردیم اما به یکباره از تیم ما جدا شد.

وی درباره اینکه آیا از دلایل جدایی سرآسیایی خبر دارد یا خیر، گفت: این را می‌دانم که او دوست داشت در تیم ما بماند. سرآسیایی نمی‌خواست از شهر خودرو جدا شود اما به ما دلایل جدایی‌اش را نگفت. در مجموع برای او آرزوی موفقیت می‌کنم ضمن آنکه باید اشاره کنم یک مربی خوب دیگر مثل سهراب‌ بختیاری‌زاده که جوان و با انگیزه است به تیم ما اضافه شده و قصد داریم با او هم برای سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم.

خلعتبری تاکید کرد: ما در بازی‌های آینده با تیم‌های رودررو مثل تراکتور، استقلال، سپاهان و… بازی داریم و طبیعتا کار سخت است، اما ان‌شاءالله نتایج خوبی کسب کنیم و با زحمات بقیه اعضای تیم مثل سال گذشته سهمیه آسیا بگیریم.

مهاجم شهر خودرو در خصوص دیدار آینده مقابل تراکتور عنوان کرد: این تیم بازیکنان بسیار خوبی دارد و از کادرفنی قوی‌ برخوردار است. در این یکی دو روز روی نقاط ضعف و قوت آنها کار کرده‌ایم، هر چند قاسمی‌نژاد و فرامرزی را در اختیار نداریم. از آن طرف مظاهری هم غایب است و امیدوارم هستم که بتوانیم از این مسابقه بهترین امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره این که چرا شهرخودرو در دیدار مقابل پارس جنوبی بازی را واگذار کرد،گفت: ما در شرایطی که تمام بازی را تا دقیقه ۳۵ دراختیار داشتیم، به علت اخراج فرامرزی ۱۰ نفره شدیم و کارمان سخت شد. پارس جنوبی هم زحمات زیادی کشید و هفته گذشته سپاهان را متوقف کرده بود. طبیعتا بازی در گرما روی تیم ما تأثیر زیادی گذاشت و بازی را واگذار کردیم، اما مطمئنا این نتیجه را در ادامه راه جبران خواهیم کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه