همراه ما باشید

آشوبی: اولویت پرسپولیس باید حفظ نفرات اصلی باشد

آشوبی: اولویت پرسپولیس باید حفظ نفرات اصلی باشد

پیروزی نیوز - آشوبی: اولویت پرسپولیس باید حفظ نفرات اصلی باشد

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت پرسپولیس باید حفظ نفرات اصلی تیم باشد و گل‌محمدی تیم خود را برای آسیا آماده کند

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از میزان، فرزاد آشوبی در ارتباط با پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: عملکرد پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی درخشان بوده و در حال حاضر اولویت باشگاه باید حفظ بازیکنان اصلی تیم باشد. بعد از آن در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی به دنبال تقویت خط حمله خود برود و گل‌محمدی باید در به دنبال موفقیت در آسیا باشد چون او می‌تواند در لیگ قهرمانان هم قهرمان شود.

 

وی در خصوص آینده پرسپولیس تصریح کرد: بعد از چهار بار قهرمانی پیاپی، به نظرم وقت آن رسیده که پرسپولیس تمرکز خود را روی موفقیت در آسیا بگذارد. اگر پرسپولیس تیم خود را تقویت کند نه تنها در لیگ بیستم هم مدعی خواهد بود، بلکه می‌تواند به طور جدی برای قهرمانی در آسیا هم برنامه‌ریزی کند.

 

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: در یک باشگاه موفق باید همه چیز طبق روال عادی و برنامه‌ریزی شده پیش برود و امور مالی هم جزو همین موضوعات است. امیدوارم در آینده هم پرداختی‌ها به صورت منظم انجام شود تا بازیکنان دغدغه‌ای نداشته باشند و توان خود را روی کار حرفه‌ای خود بگذارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه