همراه ما باشید

کارنامه درخشان پرسپولیس در خارج از خانه

کارنامه درخشان پرسپولیس در خارج از خانه

پیروزی نیوز - کارنامه درخشان پرسپولیس در خارج از خانه

تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای سیزدهمین بار در لیگ نوزدهم، خارج از خانه به مصاف رقبا می‌رود.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس،این بازی در حالی از ساعت ۲۰:۴۵ برگزار می‌شود که سرخپوشان تهرانی با کسب ۳۰ امتیاز ( ۱۰ برد و ۲ باخت) از ۱۲ دیدار خارج از خانه در لیگ نوزدهم، بهترین تیم لیگ از این حیث به شمار می‌روند؛ صدرنشین لیگ برتر همچنین در دیدارهای خارج از خانه ۲۱ گل زده و تنها ۳ گل دریافت کرده است.

 

در آن سوی میدان شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجدسلیمان از ۱۲ بازی خانگی ۲۰ امتیاز کسب کرده ، ۹ گل زده و ۴ گل هم خورده و تیم هشتم لیگ به لحاظ کسب امتیاز در بازی‌های خانگی هستند.

 

شاگردان گل‌محمدی برای سیزدهمین بار در لیگ نوزدهم در یک دیدار خارج از خانه به مصاف رقبا می‌روند.

 

سرخ‌ها از ۱۲ بازی گذشته ۱۰ برد و ۲ باخت کسب کرده‌اند که آخرین باخت خارج از خانه آنها به باخت مقابل شهرخودرو در هفته ششم رقابت‌ها برمی گردد که سرمربی شهرخودور نیز یحیی گل‌محمدی بود و حالا او هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته است.

 

باخت دیگر خارج از خانه سرخپوشان تهرانی نیز مقابل تراکتور رقم خورده است.

 

پرسپولیس در دور برگشت با سرمربیگری گل‌محمدی هر دو باخت را جبران کرد و حالا سرخ‌ها می‌کوشند ضمن تلافی باخت دور رفت به نفت مسجد سلیمان، با پیروزی پوکر قهرمانی را قطعی و مسجل کنند.

 

تیم نفت مسجد سلیمان در فصل جاری و در ۲۴ بازی قبلی ۶ برد ، ۱۵ تساوی و تنها ۳ شکست داشته و ۱۹ گل زده و ۱۵ گل خورده و با تفاضل گل +۴ و کسب ۳۳ امتیاز در رده هشتم جدول جای دارد.

 

این تیم در اغلب بازی‌های خود به نتیجه تساوی دست یافته است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه