همراه ما باشید

گل‌محمدی: هر چقدر از بازیکنانم تعریف کنم کم است

گل‌محمدی: هر چقدر از بازیکنانم تعریف کنم کم است

پیروزی نیوز - گل‌محمدی: هر چقدر از بازیکنانم تعریف کنم کم است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازیکنان امروز برای برد وارد زمین شدند و با توجه به شرایط سختی که داشتیم بچه‌ها از جان‌شان مایه گذاشتند.

به گزارش پرسپولیس نیوز ،یحیی گل محمدی پس از پیروزی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان و مسجل شدن چهارمین قهرمانی در لیگ برتر اظهار داشت:قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم، باید قهرمانی شیرینمان را به هواداران خوب و پیشکسوتان عزیز تقدیم کنیم. بازیکنانم برای برد وارد زمین شدند و با توجه به شرایط سختی که برای بازی داشتیم، از جان خود مایه گذاشتند.

وی افزود: به همه بازیکنانم تبریک می گویم و همچنین به پرسپولیسی ها که این بازیکنان باقدرت را در اختیار دارند، تبریک می گویم. دست تک تک بازیکنان را به دلیل نمایش خوبشان می بوسم. بازی سختی بود و خیلی سخت به مسجدسلیمان رسیدیم. بازی مقابل چنین تیمی سخت بود و بازیکنان ما انگیزه زیاد برای کسب امتیاز داشتند

سرمربی پرسپولیس ادامه داد:در این هوا بازی کردن سخت بود. تعدادی از بازیکنان‌مان هم در این بازی حضور نداشتند و کارمان سخت بود. جلوی چنین تیمی بازی کردن سخت است، اما ما انگیزه زیادی داشتیم. خدا را شکر توانستیم بازی را کنترل کنیم و در نیمه اول گل بزنیم. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و گل قشنگی به ثمر رساندیم. ما در ضدحمله گل زدیم و فکر می‌کنم یکی از گل‌های خوب ما در این فصل به ثمر رسید. بعد از اینکه با دو گل هم جلو افتادیم فشار حریف زیاد شد و متأسفانه در یک صحنه در دفاع تیمی دچار اشتباه شدیم که منجر به پنالتی شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: بعد از گل ابراهیمی، تیم نفت رو به توپ‌های بلند آورد. واقعاً از این برد خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم بابت چهارمین قهرمانی پیاپی که به دست آوردیم.

گل‌محمدی همچنین خاطر نشان کرد: در شهر اولین‌ها رکوردشکنی کردیم، تیم نفت مسجدسلیمان را برای اولین بار شکست دادیم و اولین پوکر قهرمانی هم اینجا ثبت شد که به نظرم این خاطره شیرینی برای تیم ما بود.

وی در واکنش به این موضوع که تیمش بدون حضور تماشاگران مجبور به برگزاری جشن قهرمانی شده است، گفت: ما بازی‌های زیادی را بردیم و دوست داشتیم در حضور هوادران این اتفاق می‌افتاد، ولی با توجه به شرایطی که وجود دارد انرژی مثبت‌شان را همیشه کنار خودمان حس می‌کردیم. واقعاً بچه‌ها برای شادی دل آنها ایثار کردند و از جان مایه گذاشتند تا بتوانند قهرمانی را به هواداران هدیه بدهند. دوست دارم در این شرایط دشوار از بازیکنانم تعریف کنم. به نظرم هر چقدر از آنها تعریف کنم کم است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه