همراه ما باشید

درخشان: رکوردهای پرسپولیس دست‌نیافتنی است

درخشان: رکوردهای پرسپولیس دست‌نیافتنی است

پیروزی نیوز - درخشان: رکوردهای پرسپولیس دست‌نیافتنی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر این که پرسپولیس رکورد خوبی از خود به جای گذاشته است، عنوان کرد: رکوردهای سرخپوشان برای تیم‌های دیگر دست‌نیافتنی است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حمید درخشان درباره کسب چهارمین عنوان قهرمانی متوالی در لیگ برتر فوتبال ایران توسط پرسپولیس به ایرنا گفت: قهرمانی شیرینی را کسب کردیم و باید به کادر فنی و بازیکنان به خاطر این عنوان تبریک بگویم. آنها واقعا زحمت کشیدند تا دل هواداران را شاد کنند.

وی افزود: این قهرمانی‌ها تا سالیان سال در ذهن هواداران خواهد بود. در این میان برخی ادعاهایی را مطرح می‌کنند اما این قهرمانی قاطعانه جوابی بر همه صحبت‌های پوچ مطرح شده بود. پرسپولیس بیش از همیشه از سایر تیم‌ها فاصله گرفته و دست‌نیافتی تر از همیشه است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عوامل موفقیت‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر بیان کرد: روحیه بازیکنان با قهرمانی عجین شده و بازیکنان، دیگر جز قهرمانی راه دیگری را بلد نیستند. همین موضوع موجب شد تا با وجود رفت‌وآمدهای زیاد، پرسپولیس از ریل موفقیت خارج نشود و راهش را طی کند. دیگر قهرمانی قطعی شده است. البته این موضوع حُسن دیگری هم برای پرسپولیس داشت. یحیی گل‌محمدی با این قهرمانی دیگر می تواند به آسانی برای لیگ قهرمانان برنامه ریزی کند.

سرمربی اسبق پرسپولیس عنوان کرد: هواداران منتظر موفقیت آسیایی پرسپولیس هستند و با کادر فنی خوب و بازیکنانی که داریم، این موضوع دور از دسترس نیست.

وی در مورد عملکرد سرخپوشان برابر نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: بازی خوبی بود. تیم از همان ابتدا هجومی ظاهر شد و به هدفش که کسب سه امتیاز بود رسید. امیدوارم این روند تا پایان لیگ حفظ شود تا با رکورد خوب و خاطره خوبی لیگ به پایان برسد و به استقبال بازی‌های آسیایی برویم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه