همراه ما باشید

پورموسوی: برای بازی با استقلال نباید پارس ضرر کند

پورموسوی: برای بازی با استقلال نباید پارس ضرر کند

پیروزی نیوز - پورموسوی: برای بازی با استقلال نباید پارس ضرر کند

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص برگزاری دیدار مقابل استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ سیروس پورموسوی سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص اینکه اعلام کرده بود در دیدار معوقه مقابل استقلال به میدان نخواهد رفت، به ایلنا گفت: من به خاطر این، این حرف را زدم که در این تایم همه تیم‌ها در حال استراحت کردن هستند و به خاطر همین ما نمی‌توانیم بازی کنیم.

وی ادامه داد: هنوز هم کمیته استیناف در این باره هیچ رأیی صادر نکرده و می‌خواهیم بازی در زمانی برگزارشود که ما متضرر نشویم. از همان تاریخی که قرار بود برای اولین بار دو تیم با یکدیگر بازی کنند تا به امروز دو بازیکن ما رباط پاره کردند. من به سازمان لیگ پیشنهاد می‌کنم این بازی را بعد از هفته ۲۷ و از ۲۰ مرداد به بعد برگزار کنند.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه اگر سازمان لیگ به آنها بگوید آیا بازی خواهند کرد یا خیر، افزود: من تابع مدیریت باشگاه هستم. اگر آن زمانی که بازی برگزار نشد، من سرمربی پارس جنوبی جم بودم مطمئنا بازی نمی‌کردم.

وی درباره اینکه در هفته ۲۶ لیگ برتر مقابل همکار سابقش ویسی قرار گرفت، بیان کرد: من و عبدالله سالهاست که با یکدیگر دوست هستیم و مطمئنا دوست نداشتیم که در این شرایط روبه‌روی یکدیگر قرار بگیریم. بعد از بازی هم برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردیم.

سرمربی سابق تیم ملی جوانان در خصوص اینکه قرار است مظلومی به این سمت منصوب شود، بیان داشت: به هر حال ایشان مربی بزرگی بوده و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و هر کمکی هم که بخواهد برایش انجام خواهم داد.

پورموسوی در خصوص اینکه آیا پیشنهادی برای مظلومی دارد یا خیر، گفت: به ایشان توصیه می‌کنم اردوهای درازمدت برای تیم ملی بگذارد. من از مقدماتی تا نهایی و در این ۹ ماه برنامه‌ریزی کرده بودم اما به خاطر شرایط کرونا و اینگونه مسائل برنامه‌ام اجرا نمی‌شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه