همراه ما باشید

کاروان نساجی امروز راهی مازندران می‌شود

کاروان نساجی امروز راهی مازندران می‌شود

پیروزی نیوز - کاروان نساجی امروز راهی مازندران می‌شود

اعضای تیم فوتبال نساجی ظهر امروز با پرواز اختصاصی عازم مازندران می‌شود تا آماده بازی با فولاد شود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، ایزد سیف‌الله‌پور مدیر تیم فوتبال نساجی درباره اردوی پیش از بازی با فولاد گفت: ما صبح امروز (۵ مرداد ۹۹) تمرین سبک و به اصطلاح عرق‌گیری در ورزشگاه کارگران انجام می‌دهیم و ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه با پرواز اختصاصی وارد فرودگاه دشت‌ناز ساری خواهیم شد.

او ادامه داد: پس از حضور در مازندران در هتل سالاردره ساری استقرار پیدا می‌کنیم و انشاالله آماده می‌شویم تا روز دوشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به دیدار فولاد خوزستان برویم.

مدیر تیم نساجی مازندران با اعلام اینکه بعد از بازی فولاد، در مازندران می‌مانیم و در ورزشگاه شهدای ساری به تمرین می‌پردازیم، اظهار کرد: حضور ما در مازندران تا روز بازی با پرسپولیس (شنبه ۱۱ مرداد ۹۹) ادامه خواهد داشت.

همچنین نساجی در بازی معوقه بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر روز دوشنبه ۶ مرداد ۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم فولاد خوزستان خواهد بود. حسن اکرمی، محمدرضا منصوری، رامین بابایی و علی بای تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این علی خسروی به‌عنوان ناظر داوری و محمدرضا پورهادی به‌عنوان نماینده فدراسیون در این بازی حضور دارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه