همراه ما باشید

حسینی: کسر ۴۰ درصد از قراردادها کذب است

حسینی: کسر ۴۰ درصد از قراردادها کذب است

پیروزی نیوز - حسینی: کسر ۴۰ درصد از قراردادها کذب است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ماجرای درخواست برخی افراد برای بخشش ۴۰درصد قرارداد بازیکنان توضیحاتی داد.به گزارش پرسپولیس نیوز ،سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شایعه کم شدن یا تخفیف دادن ۴۰ درصد از قرارداد ۷ بازیکن پرسپولیس اظهار داشت:اصلا اینگونه نیست. متاسفانه بعضی‌ها صحبت من را آن طور که خودشان دوست دارند نوشته‌اند. من شب گذشته در رادیو صحبت کردم و فایل صحبت‌هایم هم موجود است.

او ادامه داد: چند بازیکن تیم از دو فصل پیش و همینطور فصل قبل طلب داشتند. ما دائم درگیر بازی‌ها بودیم و حرفی از این طلب نمی‌زدیم اما متاسفانه مدیران قبلی فقط وعده و وعید دادند. مثل وعده‌هایی که به مربیان و بازیکنان خارجی داده بودند. با این وجود آقای رسول پناه صحبت کرد و قرار شد که این موضوع حل شود و امیدوارم این کار را انجام دهد.

کاپیتان پرسپولیس گفت: متاسفانه در چند ماه گذشته بعضی افراد از درون باشگاه نمی‌خواستند این مسأله حل شود و می‌گفتند شرایط مساعد نیست؛ حتی یکی از اعضای باشگاه گفت بازیکنان بابت این طلب ۴۰ درصد تخفیف بدهند که آقای رسول پناه مخالفت کرد. مدیران قبلی هم تلاشی برای این مسأله نکردند اما الان آقای رسول پناه به دنبال حل شدن این مشکل است. ضمن اینکه این مساله مربوط به فصل‌های قبل بوده و اینکه ۴۰ درصد از قرارداد این فصل کم شود صحت ندارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه