همراه ما باشید

کرمانی‌مقدم: اختلاف فنی پرسپولیس با تیم‌های دیگر زیاد است

کرمانی‌مقدم: اختلاف فنی پرسپولیس با تیم‌های دیگر زیاد است

پیروزی نیوز - کرمانی‌مقدم: اختلاف فنی پرسپولیس با تیم‌های دیگر زیاد است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، معتقد است سرخپوشان اختلاف فنی زیادی با تیم‌های دیگر ایرانی دارند و یحیی گل‌محمدی باید از حالا برای موفقیت در آسیا برنامه‌ریزی کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مرتضی کرمانی‌مقدم با اشاره به قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ نوزدهم به ایرنا گفت: این قهرمانی‌ها دیگر برای پرسپولیس عادی شده است و چیز عجیبی نیست. بهتر است گل‌محمدی از الان برای موفقیت‌های آسیایی برنامه‌ریزی کند، چرا که هواداران منتظر چالش جدیدی هستند.

وی افزود: نظر من از ابتدا هم این بود که باید روی نیروهای ایران برنامه‌ریزی کنیم. برانکو برای پرسپولیس زحمات زیادی کشید اما دیدیم که پرسپولیس با حضور گل‌محمدی از زمان برانکو و کالدرون هم زیباتر و روان‌تر بازی می‌کند. با توجه به این موضوع قهرمانی با یکی از پیشکسوتان پرسپولیسی شیرینی بیشتری داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: بعد از جدایی برانکو مدام به این موضوع اشاره می‌کردند که دیگر موفقیت پرسپولیس تمام شده است اما قهرمانی در خون پرسپولیس است و دیدیم که تیم با مربی ایرانی خیلی زودتر و بهتر قهرمان شد.

وی گفت: دلیل اصلی این موفقیت‌ها، همت بازیکنان و همدلی آنها است. مربیان قبلی زحمات زیادی کشیدند و پایه تیم را درست بنا کردند. در ادامه هم گل‌محمدی به‌بهترین نحو، راه موفقیت پرسپولیس را مهندسی کرد.

کرمانی مقدم ادامه داد: در حال حاضر اختلاف زیادی بین پرسپولیس و سایر تیم‌های ایرانی به وجود آمده است. این تیم ثابت کرده که پتانسیل موفق در آسیا را هم دارد و باید روی آماده سازی تیم کار کرد تا بتوانیم در آسیا هم دوباره موفق ظاهر شویم. بازیکنان باتجربه‌تر شده اند و می توانند دوباره فینالیست آسیا شوند.

وی بیان کرد: چندی پیش از گل‌محمدی صحبت‌هایی خواندم که از مدیریت گلایه داشت. بازیکنان با تمام قوا کار می کنند اما از شرایط ناراضی هستند. مدیریت باید مشکلات را برطرف کند و تدارک خوبی برای تیم ببیند. باید خواسته‌های کادر فنی اجابت شود و رسیدگی به درخواست اعضای کادر فنی، وظیفه مدیریت باشگاه است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه