همراه ما باشید

پولِ قرن جدید پیش‌خور شد

پولِ قرن جدید پیش‌خور شد

پیروزی نیوز - پولِ قرن جدید پیش‌خور شد

باشگاه پرسپولیس که برای پرداخت بدهی‌های میلیاردی با مشکلات زیادی مواجه شده است در اندیشه واگذاری تبلیغات چند سال آینده روی پیراهن خود به برندهایی هستند که در شرایط فعلی کمک حال باشند!

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهر نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس با وجود چهارمین قهرمانی متوالی خود در رقابت‌های لیگ برتر همچنان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ و دستیاران سابق او به همراه طلب گابریل کالدرون و مربیان پیشین این تیم جزو مهم‌ترین پرونده‌های سرخپوشان محسوب می‌شوند که کار را به اعلام زمان تاریخ پرداخت از سوی فیفا کشانده است.

پرسپولیس بایستی طلب یک میلیون و ۱۱۳ هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را تا پنجشنبه هفته جاری پرداخت کند اما این باشگاه در فاصله دو روز مانده به اتمام این اولتیماتوم همچنان با مشکل تامین بودجه روبروست.

مدیران باشگاه پرسپولیس برای اینکه طلب او را پرداخت کنند روی ۵۵۰ هزار دلار باقیمانده از مبلغ رضایتنامه علیرضا بیرانوند و همچنین جذب حامی مالی جدید خود حساب ویژه باز کردند.

سرخپوشان که استفاده از برند باشگاه برای درآمدزایی را در قراردادی سه ساله به یک کارگزار سپرده‌اند برای حل مشکلات خود قصد دارند طبق همین قرارداد پیش فروش تبلیغات روی پیراهن این تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را زودتر انجام دهند تا منابع مالی خوبی را در اختیار داشته باشد.

قراردادهایی که می‌تواند برای باشگاهی که در آستانه خصوصی سازی است مشکلاتی را به وجود بیاورد و بخشی از بودجه مربوط به فصول آینده این باشگاه را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اتفاقی که اگر حالت اجرایی پیدا کند همچون راهکار درآمدزایی سال‌های اخیر سرخ‌ها می‌تواند تبدیل به چالشی بزرگ برای آینده این باشگاه باشد. پیش‌خور کردن بخشی از بودجه باشگاه پرسپولیس صرف‌نظر از اینکه کارگزاری، بایستی حداقل درآمدی را به پرسپولیس بدهد می‌تواند قیمت روز تبلیغات روی پیراهن تیمی که پوکر قهرمانی دارد را در سال‌های آینده بکاهد.

باید دید ابتکار مدیران باشگاه پرسپولیس در قرارداد با شرکت‌های بزرگی که قصد تبلیغات روی پیراهن این تیم را برای آینده دارند چگونه می‌تواند مشکلات فعلی میلیاردی سرخ‌ها را پوشش دهد. بدهی‌های کلانی که اگر پرداخت نشود می‌تواند مشکلات فراوانی را در ادامه مسیر برای سرخ‌ها ایجاد کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه