همراه ما باشید

ورود نهادهای نظارتی به قرارداد شگفت‌انگیز!

ورود نهادهای نظارتی به قرارداد شگفت‌انگیز!

پیروزی نیوز - ورود نهادهای نظارتی به قرارداد شگفت‌انگیز!

همانطور که انتظار می‌رفت، ابعاد شگفت‌انگیز قراردادها در باشگاه پرسپولیس باعث شد نهادهای نظارتی جهت رسیدگی و افشای این ماجراها وارد عمل شوند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، چندی قبل در خبرگزاری فارس در خصوص ابعاد شگفت انگیز و غیرمتعارف قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار مالی آن یعنی شرکت آتیه داده پرداز به صورت سلسله وار مطالبی را منتشر شد. در این گزارش ها به استاندارد نبودن قرارداد و بندهایی که صلاح و مصلحت پرسپولیس در آن لحاظ نشده، اشاره شده بود که البته، بررسی ابعاد ماجرا و جزئیاتش، شائبه های قابل توجهی را ایجاد کرده بود. در آن زمان نیز بسیاری از کارشناسان و دلسوزان این تیم پرهوادار پایتخت، این قرارداد را “ترکمانچای” لقب داده بودند.

 

همزمان با این موضوع، برخی نهادهای نظارتی برای بررسی اینگونه قراردادها وارد عمل شده و تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند. در نهایت نیز ماجرا به این نقطه رسید که وزارت ورزش و جوانان در بیانیه ای که شب گذشته منتشر شد، بازداشت یک مدیر میانی در یک باشگاه ورزشی پایتخت را تایید کرد.

 

براساس اخبار دریافتی، یک نهاد امنیتی بابت بررسی قراردادهای مالی در یک باشگاه تهرانی پرهوادار (بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان)، تحقیقات گسترده ای را آغاز کرده که منتهی به بازداشت یک مقام اصلی شده است. البته،‌ شنیده می شود برخی مدیران سابق و فعلی نیز برای شفاف شدن برخی مسائل پنهان در قراردادها مورد بازخواست قرار خواهند گرفت تا پاسخگوی عملکرد مجهول و نامشخص خود در این زمینه باشند.

 

پیگیری‌ها نشان می دهد به احتمال زیاد این بار نهادهای نظارتی قصد دارند پس از محرز شدن برخی مسائل پشت پرده، برخوردهای متناسبی با مدیرانی که باعث ایجاد موضوع در این باشگاه شده اند، صورت دهند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه