همراه ما باشید

اطلاعیه کارگزاری درباره بازداشت مدیر پرسپولیسی

اطلاعیه کارگزاری درباره بازداشت مدیر پرسپولیسی

پیروزی نیوز - اطلاعیه کارگزاری درباره بازداشت مدیر پرسپولیسی

کارگزاری باشگاه پرسپولیس اطلاعیه را در خصوص اتفاقات اخیر و بازداشت یکی از مدیران این باشگاه صادر کرد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، یک نهاد امنیتی بابت بررسی قراردادهای مالی در یک باشگاه تهرانی پرهوادار (بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان)، تحقیقات گسترده ای را آغاز کرده که منتهی به بازداشت یک مقام اصلی شده است. البته،‌ شنیده می شود برخی مدیران سابق و فعلی نیز برای شفاف شدن برخی مسائل پنهان در قراردادها مورد بازخواست قرار خواهند گرفت تا پاسخگوی عملکرد مجهول و نامشخص خود در این زمینه باشند.

 

شرکت آتیه داده پرداز، کارگزار باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای را در خصوص این اتفاقات منتشر کرد که متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 

«هوداران فهیم پرسپولیس

 

اخیراً برخی از خبرگزاری‌ها و صفحه های شبکه‌های اجتماعی، اخباری را در راستای نسبت دادن قرارداد کارگزاری به بازداشت یکی از مدیران میانی باشگاه پرسپولیس منتشر نموده‌اند و در ادامه جوسازی‌های چند ماه گذشته خود به عبارتی همچون “ترکمانچای” اشاره داشته اند. در این ارتباط ما ضمن دعوت از این مبادی رسانه‌ای، به رعایت انصاف و حفظ شأن قلم و دوری از جریان‌هایی که هدفشان ضربه زدن به باشگاه کبیر پرسپولیس است، به اطلاع می رسانیم، همانطور که در بیانیه وزارت محترم ورزش و جوانان نیز اشاره شد موضوع بازداشت یکی از مدیران میانی در راستای مبارزه با فساد در ورزش صورت گرفته و هیچ ارتباطی به موضوع همکاری کارگزار با باشگاه پرسپولیس و قرارداد فی‌مابین ندارد. همانطور که هواداران محترم اطلاع دارند کلیه تعهدات مالی کارگزار تا این تاریخ، در شرایط اقتصادی نابسامان فعلی و فراگیری بیماری کرونا با تمام دشواری‌های اجرایی، از سوی کارگزار تأمین و به انجام رسیده است و در تلاشیم تا با کمک شما هواداران طرح‌های بزرگ اقتصادی دیگری را برای باشگاه محبوبمان اجرا نماییم. امید است که صداقت و شفافیت سرلوحه کار همه ما در هر سمت و جایگاهی که هستیم باشد».

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه