همراه ما باشید

محرمی: حاشیه‌سازان نمی‌گذارند آب خوش از گلوی پرسپولیس پایین برود

محرمی: حاشیه‌سازان نمی‌گذارند آب خوش از گلوی پرسپولیس پایین برود

پیروزی نیوز - محرمی: حاشیه‌سازان نمی‌گذارند آب خوش از گلوی پرسپولیس پایین برود

پیشکسوت سرخپوشان گفت: متاسفانه‌ برخی‌ها اجازه نمی‌دهند آب خوش از گلوی تیم پرسپولیس پایین برود و هر سال پس از قهرمانی این تیم مشکلات و حاشیه‌ها شروع می‌شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ایرنا، مجتبی محرمی اظهار داشت: پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در لیگ برتر بود و به آنچه استحقاقش را داشت رسید.

وی افزود: پرسپولیس چه در دوران کرونا و چه پیش از آن توانست روند خوب خود را حفظ کند و قهرمانی مبارک این تیم بزرگ و پرافتخار باشد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه‌ برخی‌ها اجازه نمی‌دهند آب خوش از گلوی این تیم پایین برود و هر سال پس از قهرمانی این تیم مشکلات و حاشیه‌ها شروع می‌شود.

محرمی تصریح کرد: در حال حاضر بزرگ‌ترین نگرانی هواداران پرسپولیس پرداخت مطالبات برانکو است تا خدای ناکرده امتیازی از این تیم کسر نشود. مدیران پرسپولیس وظیفه دارند هر چه زودتر این مشکلات را حل کنند.

وی تاکید کرد: اگر پرسپولیس اسیر حاشیه نشود، حرف‌های زیادی در لیگ قهرمانان آسیا برای گفتن خواهد داشت و می‌تواند به مقامی شایسته در این بازی‌ها برسد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: اگرچه پرسپولیس قهرمان شده اما بازیکنان این تیم برای کسب رکوردهای تازه انگیزه دارند و با تمام وجود در این بازی‌های باقی‌مانده به میدان خواهند رفت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه