همراه ما باشید

مصدومیت بشار و هت تریک برای بازوبند

مصدومیت بشار و هت تریک برای بازوبند

پیروزی نیوز - مصدومیت بشار و هت تریک برای بازوبند

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به نفع ذوب خاتمه یافت.

قرار است پس از پایان این دیدار، جشن قهرمانی پرسپولیس برگزار شود. به همین دلیل محمد انصاری و محسن ربیع خواه با وجود مصدومیت به ورزشگاه آمدند.

* رحمان رضایی که به تازگی به عنوان مدیر فنی تیم ذوب آهن منصوب شده، همراه بازیکنان این تیم به زمین آمد و گرم کردن آنها را زیرنظر گرفت.

*با توجه به فرا رسیدن روز خبرنگار، بازیکنان و مربیان دو تیم پیش از ورود به زمین برای گرم کردن به خبرنگاران و عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی این روز را تبریک گفتند.

* ماکت هواداران روی سکوها نصب شده بود.

*روی یکی از طرح های موزائیکی عبارت «سرخ یا مرگ» به انگلیسی درج شده بود.

*دراگان اسکوچیچ همراه با دستیاران خود در تیم ملی یعنی وحید هاشمیان، ملادن زگانیر و تونی اوسنیک برای تماشای بازی به ورزشگاه آمدند.

* کادر فنی دو تیم قبل از شروع بازی خوش و بش گرمی با هم انجام دادند. لوکا بوناچیچ بار دیگر از شیلد استفاده کرد.

* در دقیقه پنج برخورد وفا هخامنش با مهدی عبدی سبب شد بازی برای لحظاتی از جریان بیفتد و کادر پزشکی دو تیم برای مداوای این بازیکنان به زمین بیاید. در نهایت هخامنش مجبور شد با سر بانداژ شده به زمین بازگردد.

* سرمربی کروات ذوب آهن از عملکرد شاگردانش در ۱۰ دقیقه ابتدایی راضی نبود و با صدای بلند اعتراض خود را به گوش آنها رساند.

* بشار رسن پس از اعتراض به کوپال ناظمی در دقیقه ۱۷ کارت زرد گرفت. در این لحظه کریم باقری که روی نیمکت نشسته بود از هافبک عراقی تیمش خواست با داور جر و بحث نکند.

* گل وحید محمدزاده تعداد گل های خورده پرسپولیس را در این فصل به ۱۴ گل رساند تا این تیم فرصت به دست آوردن عنوان بهترین خط دفاعی لیگ برتر همراه با استقلال در لیگ هجدهم را از دست بدهد. با این تفاسیر آبی پوشان پایتخت که فصل گذشته تنها ۱۳ گل خوردند، همچنان این عنوان را در اختیار دارند.

* پس از خطای فرشاد محمدی مهر روی علیپور، بین مدافع ذوب آهن درگیری جزئی به وجود آمد که با دخالت داور این غائله به سرعت تمام شد.

* در زمان خروج بشار رسن از زمین یکی از عکاسان از پزشک پرسپولیس پرسید وضعیت این بازیکن خوب است که حقیقت هم سرش را به نشانه تایید تکان داد.

*پرسپولیس برای اولین بار پس از هفته دوم لیگ برتر با شکست به رختکن می رود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه