همراه ما باشید

اتفاقات مهم پرسپولیس در ۷۲ ساعت گذشته

اتفاقات مهم پرسپولیس در ۷۲ ساعت گذشته

پیروزی نیوز - اتفاقات مهم پرسپولیس در ۷۲ ساعت گذشته

ظاهراً قرار است که پای تعدادی است مدیران و آنهایی که در فوتبال سهم دارند در پرونده فساد در فوتبال باز شود

به گزارش پرسپولیس نیوز، در این چند روزی که به خاطر عید سعید غدیر روزنامه ها تعطیل بودند اتفافا عجیب و جالبی در حوزه پرسپولیس به وقوع پیوست که مرور این اتفاقات خالی از لطف نیست نیست. اتفاقاتی از جنس حواشی و البته روز خبرنگاری که مثل همیشه کمترین توجه از سمت باشگاه پرسپولیس به اصحاب رسانه شد.

آزادی معاون باشگاه پرسپولیس

چند روزه گذشته یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس که در بازداشت به سر می‌برد آزاد شد و با قرار دادن وثیقه توانست از بازداشت آزاد شود. گفته شده بود که این شخص در شش روزی که در بازداشت بود همکاری لازم را انجام داده و ابعاد جدیدی از پرونده فساد در فوتبال روشن شده. ظاهراً قرار است که پای تعدادی است مدیران و آنهایی که در فوتبال سهم دارند در پرونده فساد در فوتبال باز شود. هرچه هست امیدواریم که نهادهای ذیربط به درستی وارد این مسئله شده و تمام افرادی که در فوتبال به نحوی فساد انجام داده اند را بازداشت و محاکمه کنند.

تابلوی ورود ممنوع مقابل خبرنگاران!

در حالی که جمعه شب و بعد از بازی پرسپولیس و ذوب آهن مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس برگزار شد اما خبرنگاران رسانه های نوشتاری در این جشن غایب بودند. نکته جالب اینجا بود که همه عوامل در فوتبال در این جشن حضور داشتند اما فقط خبرنگاران رسانه‌های نوشتاری غایب بودند. نکته طعنه برانگیز اینجا بود که این اتفاق در روز خبرنگاران رخ داد تا فقط تابلوی ورود ممنوع مقابل خبرنگاران قرار بگیرد. مسئله آزار دهنده اینجا بود که نه مسئولان سازمان لیگ و نه مسئولان باشگاه پرسپولیس هیچ تلاشی برای حضور خبرنگارانی که در سرما و گرما کنار پرسپولیس هستند و به پرسپولیس کمک می‌کند انجام ندادند.

اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص شدند

در چند روز گذشته شنیده شد که دو نفر از اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص شدند و حتی احکام آنها هم صادر شده و به زودی به صورت رسمی معرفی می شوند. طبق اعلام منابع موثق علیپور و فیاض ۲ عضو هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس هستند و قرار است که به زودی و به صورت رسمی از سوی وزارت ورزش معرفی شوند تا هیئت مدیره پرسپولیس هم پنج نفره شود. باید دید تکلیف مدیرعامل این باشگاه چه می شود هرچند شنیده می شود که به احتمال خیلی قوی علیپور به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس معرفی خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه