همراه ما باشید

نوراللهی: خوشحالم که عضو کوچکی از تیم قهرمان بودم

نوراللهی: خوشحالم که عضو کوچکی از تیم قهرمان بودم

پیروزی نیوز - نوراللهی: خوشحالم که عضو کوچکی از تیم قهرمان بودم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود، اما مطمئنم که دل آنها همراه ما بود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، احمد نوراللهی، درباره قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، عنوان کرد: ابتدا این قهرمانی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله که توانسته باشیم دل آنها را شاد کنیم. امیدوارم این روند خوب ادامه داشته باشد.

وی افزود: ما جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش داریم و قطعا تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا آنجا هم بهترین نتایج را کسب کنیم و دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم. واقعا جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود، اما مطمئنم که دل آنها همراه ما بود.

بازیکن پرسپولیس گفت: قطعا الان بابت چهارمین قهرمانی پیاپی خوشحال هستند و جا دارد یک بار دیگر هم به آنها تبریک بگویم. این قهرمانی با تلاش یک یا دو نفر به دست نیامده و همه کنار هم تلاش کردند. خوشحالم که من هم عضو کوچکی از تیم قهرمان بودم.

نوراللهی درباره احتمال حضورش در تیم ملی، تاکید کرد: پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است. اگر افتخار پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی را داشته باشم بدون شک با تمام توان برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم. اگر هم دعوت نشوم، برای درخشش تیم ملی و موفقیت آن دعا می‌کنم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه