همراه ما باشید

دفاع از جشن قهرمانی لیگ نوزدهم

دفاع از جشن قهرمانی لیگ نوزدهم

پیروزی نیوز - دفاع از جشن قهرمانی لیگ نوزدهم

جشن قهرمانی فصل جاری لیگ برتر با توجه به شیوع ویروس کرونا در شرایط متفاوتی نسبت به ۱۸ دوره قبلی برگزار شد که سازمان لیگ آن را قابل دفاع می‌داند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، هفته گذشته و پس از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ نوزدهم، جام قهرمانی فصل جاری در ورزشگاه آزادی به سرخ‌پوشان تهران اهدا شد.

جشن قهرمانی که مورد انتقاد‌های زیادی قرار گرفت. به عنوان مثال تاخیر در برگزاری جشن، بی‌نظمی و حضور افراد مرتبط و بی‌ربط زیادی اعم از مسئول و غیرمسئول در این جشن در شرایط خاص شیوع کرونایی و در سوی مقابل، جلوگیری از حضور خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و…

در همین ارتباط یکی از مسئولان سازمان لیگ به میزان گفت: بسیاری از انتقاداتی که مطرح شده اصلا به سازمان لیگ وارد نیست. ما پیش از برگزاری این جشن، ۱۲ جشن قهرمانی در کشور‌های مختلف را دیدیم و کافی است شما دکور و سکویی که ما در جشن قهرمانی استفاده کردیم را با جشن قهرمانی فصل جاری بوندس لیگا آلمان مقایسه کنید و می‌بینید که از نظر زیبایی و نورپردازی در شب، جشن ما اصلا با آنها قابل مقایسه نیست. به نظرم جشن قهرمانی لیگ نوزدهم از بسیاری از لیگ‌های اروپایی زیبایی‌تر بود. دلیل تاخیر در جشن هم اضافه شدن برخی نورپردازی‌ها بود که ما آن را با صدا و سیما هماهنگ کرده بودیم و به نظرم نمی‌شود اسم آن را اصلا تاخیر گذاشت.

وی در ادامه در خصوص اینکه چرا با وجود عدم حضور تماشاگران در جشن قهرمانی در ورزشگاه آزادی و شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، باز هم شاهد بی نظمی‌هایی در این جشن بودیم و فاصله‌های اجتماعی رعایت نشد، تصریح کرد: سازمان لیگ مسئول برگزاری جشن در محوطه چمن است و ما که مسئول ورزشگاه آزادی نیستیم که همه را از ورزشگاه بیرون کنیم. افراد کنار زمین و در حاشیه جشن، به سازمان لیگ ارتباطی پیدا نمی‌کند.

این مسئول سازمان لیگ در پایان پیرامون دلخوری خبرنگاران رسانه‌های مکتوب از عدم‌حضور در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس با وجود حضور عکاسان، فیلمبرداران و افراد متفرقه دیگر در این جشن، خاطرنشان کرد: ما بسیار دوست داشتیم که خبرنگاران در جشن حضور داشته باشند به خصوص اینکه همزمان با دوران گرامیداشت خبرنگاران هم بود، ولی خبرنگاران مکتوب، چون در کنفرانس‌های بعد و قبل از بازی‌ها باید حضور پیدا می‌کردند، امکان دعوت از آنها نبود. عکاسان و فیلمبرداران در فضا‌های باز حضور دارند و شرایط آن‌ها با خبرنگاران مکتوب متفاوت است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه