همراه ما باشید

هیات مدیره پرسپولیس ضعیف و ناهمگن است

هیات مدیره پرسپولیس ضعیف و ناهمگن است

پیروزی نیوز - هیات مدیره پرسپولیس ضعیف و ناهمگن است

کارشناس فوتبال ایران با انتقاد از عملکرد سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: مهدی رسول پناه را هیچ فرد فوتبالی نمی‌شناسد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بیژن ذوالفقارنسب درباره پوکر قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال به مهر گفت: این تیم به حقش رسید. اختلاف امتیاز با رقیبان خودش گویای توانایی های فنی این تیم است. عملکرد کادر فنی در هر دو نیم فصل و همچنین بازیکنان تحسین برانگیز است. این تیم استخوان بندی خودش را حفظ کرد و توانست بدون توجه به حاشیه‌های مدیریتی با کسب چهارمین قهرمانی متوالی رکورد بزند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره مشکلات اقتصادی این باشگاه افزود: باید قبول کنیم مدیریت در باشگاه پرسپولیس واقعا سخت و خطرناک است. امیدوارم مشکلات این تیم به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکناو مربیان خارجی سابق خود برطرف شود.

وی افزود: تعهداتی که پرسپولیس نسبت به بازیکنان خود داشته است اهمیت ویژه ای دارد و طبیعی است همه باشگاه ها دنبال قهرمان ها بگردند؛ پس اکثر اعضای این تیم پیشنهادات مالی خواهند داشت.

ذوالفقارنسب درباره عملکرد رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: مدیرانی که به پرسپولیس می آیند برنامه هایی را ارائه می دهند که بخاطر مشکلات اداری قابلیت اجرایی ندارد. من اصلا مهدی رسول پناه را نمی شناسم. او از خانواده ورزش نیست. من فکر نمی کنم کسی از فوتبالی ها او را بشناسد. اگر قرار بود او با خودش توانمندی هالی مالی برای پرسپولیس ایجاد کند چرا کوهی از این مشکلات باقی مانده است.

وی درباره احتمال تغییر در هیات مدیره فعلی پرسپولیس افزود: هیات مدیره فعلی پرسپولیس بسیار ضعیف است و ترکیب ناهمگنی دارد. واقعا این چند نفر نیاز به اصلاح در جایگاه خود دارند. با چه روندی این آقایان انتخاب می شوند جای سوال دارد.

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: وزارت ورزش باید افرادی را انتخاب کند که منابع مالی مشخص و شفاف را وارد پرسپولیس کنند. یکی از مدیران فعلی پرسپولیس تنها یک سابقه نا مطلوب در یک باشگاه دیگر داشته است که حالا در پرسپولیس هم حضور دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه