همراه ما باشید

دربی به جام حذفی رسید

دربی به جام حذفی رسید

پیروزی نیوز - دربی به جام حذفی رسید

قرعه ‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس ،قهرمان فوتبال ایران و مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران (یادواره ازادسازی خرمشهر) در پایان قرعه کشی مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها حریف خود را شناخت و میزبان تیم استقلال خواهد بود. دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت مسجد سلیمان نیز دیگر دیدار این مرحله بازی ها را که بازی شماره یک خواهد بود، برگزار می‌کنند.

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی بازی‌ها امروز سه شنبه، ۲۱ اَمرداد، در سازمان لیگ انجام شد و افشین پیروانی مدیر تیم که خود سابقه گلزنی و قهرمانی در فینال این بازی‌ها در بازی با استقلال را دارد همراه با علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم و مدیر روابط عمومی باشگاه، به نمایندگی از پرسپولیس در این مراسم حضور پیدا کردند.

این مراسم در سالن روابط عمومی سازمان لیگ از ساعت ۱۵ با حضور نمایندگان باشگاه های صعود کرده، اهالی رسانه و سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات، حجت الله بهمنی، مدیر روابط عمومی، امیرحسین روشنک، مسئول کمیته مسابقات جام حذفی حضور داشتند.

این قرعه کشی با توجه به شرایط ناشی از کرونا، بدون حضور میهمان ویژه برای برداشتن قرعه برگزار شد. این در حالی بود که میزبانی پرسپولیس در نیمه‌نهایی با توجه به میهمان بودن در بازی مرحله یک چهارم پایانی، قبل از قرعه کشی قطعی بود.

همچنین امیر حسین روشنک اعلام کرد بعد از جلسه‌ای با اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، زمان برگزاری فینال رقابت‌ها مشخص خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه