همراه ما باشید

مدیربرنامه رسن: در قرارداد بشار آپشن پاس گل و قهرمانی لیگ نیست

مدیربرنامه رسن: در قرارداد بشار آپشن پاس گل و قهرمانی لیگ نیست

پیروزی نیوز - مدیربرنامه رسن: در قرارداد بشار آپشن پاس گل و قهرمانی لیگ نیست

مدیر برنامه‌های هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:قرارداد بشار آپشن پاس گل و قهرمانی لیگ ندارد و این قرارداد اصلی او نیست.به گزارش پرسپولیس نیوز، امیرارسلان مرتاض در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتشار قرارداد بشار رسن اظهار داشت:  این قرارداد اصلی بشار رسن نیست چون این قرار داد مهر و امضای مدیرعامل را ندارد. در بالای قرارداد شماره پیوست و شماره دبیرخانه را ندارد. باشگاه پرسپولیس  هیچکدام ‌از قراردادهای رسمی را بدون شماره گذاری دبیرخانه ثبت نمی‌کند.

وی تصریح کرد:  با اینکه نیاز نیست این مطلب گفته شود اما در قرارداد بشار هیچ آپشنی اعم از قهرمانی لیگ، حذفی، پاس گل،گل، تعداد بازی صعود  به لیگ قهرمانان آسیا و … نیست  و به نظرم حتی قرار گرفتن متعارف این  آپشن ها در قراردادها هیچ ایرادی ندارد اما در قرارداد بشار ذکر نشده است.

وی خاطر نشان کرد:  نادیده گرفته نشود بشار بعد از دریافتی خرداد ماه تا بهمن ۹۸ (۸ماه) دریافتی کمتر از یک ماه حقوقش را داشته و از طرق مختلف اجازه فسخ قرارداد داشت اما به بخاطر عِرقی  که به باشگاه پرسپولیس و هم بازی هاش داشت هیچ وقت این کار را انجام نداد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه