همراه ما باشید

کامبکی که به باد رفت!

کامبکی که به باد رفت!

پیروزی نیوز - کامبکی که به باد رفت!

پرسپولیس در قالب هفته بیست و نهم لیگ برتر نوزدهم میهمان گل گهر شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این دیدار به شرح زیر است:

هفته بیست و نهم لیگ برتر، شنبه ۹۹/۵/۲۵

ورزشگاه:امام علی(ع)

داور:مهدی سیدعلی 

کمک ها: محمد هاشمی نسب – یوسف مغروری – یعقوب آشوری

اخطار:

گل گهر: 

پرسپولیس:شجاع خلیل زاده

اخراج: کمال کامیابی نیا از پرسپولیس(دقیقه ۱۴)

 کامبکی که به باد رفت!  کامبکی که به باد رفت!

ترکیب گل گهر سیرجان:میلاد فراهانی، سید احمد موسوی، سید علیرضا ابراهیمی، محراب گلزاری، بهنام برزای(دقیقه ۶۱ مهرداد عبدی)، رضا محمودآبادی، یونس شاکری، میلاد کمندانی(دقیقه ۶۱ منشا)، یوسف وکیا، احمدرضا زنده روح، امین پورعلی/ سرمربی : مجید جلالی

ترکیب پرسپولیس:رادوشوویچ، محمد حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی(دقیقه ۴۶ سعید حسین پور)، مهدی شیری(دقیقه ۶۵ امید عالیشاه)، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، محمد نادری، مهدی ترابی، علی علیپور(دقیقه ۸۵ اوساگونا)/ سرمربی : یحیی گل محمدی

 

دقایق حساس:

دقیقه ۸: مهدی شیری از سمت راست ارسالی را انجام داد که روی سر علیپور فرود آمد اما ضربه این بازیکن راه به جایی نبرد.

دقیقه ۲۲:ضربه خبرناک بازیکن گل گهر از کنار دروازه بوژیدار رادوشووچ به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: ارسال پرسپولیس روی دروازه گل گهر را شجاع خلیل زاده سعی داشت تبدیل به گل کند اما موفق نبود و داور خطای او را بر روی دروازه بان اعلام کرد.

دقیقه ۳۰: حرکت علیپور داخل محوطه جریمه گل گهر و در شرایطی که اعتقاد داشت میلاد فراهانی مرتکب خطای پنالتی شده، داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۹۰: خطای گل زن اول این بازی روی سعید حسین پور در محوطه جریمه پنالتی را برای سرخپوشان در پی داشت.

 

شرح گل:

دقیقه ۲۰(گل گهر سیرجان ۱ – ۰ پرسپولیس):سید علیرضا ابراهیمی که در دیدار رفت نیز دروازه پرسپولیس را باز کرده بود گل اول این مسابقه را به ثمر رساند. ارسال زنده روح از روی نقطه کرنر با ضربه سر ابراهیمی همراه و این توپ تبدیل به گل شد.

دقیقه ۳۸(گل گهر ۲ – ۰ پرسپولیس): سید احمد موسوی با استفاده از پاس زنده روح و نفوذ به محوطه جریمه سرخپوشان دروازه رادوشوویچ را باز کرد.

دقیقه ۴۹(گل گهر ۲ – ۱ پرسپولیس):ریباند ضربه سیامک نعمتی که به تیرک دروازه گل گهر برخورد کرد را علیپور وارد دروازه شاگردان جلالی کرد و شمار گل های زده خود را به عدد۱۱ رساند.

دقیقه ۷۱ (گل گهر ۲ – ۲ پرسپولیس) : ارسال از روی نقطه کرنر و اشتباه دروازه بان گل گهر موجب شد تا احمد نوراللهی از فرصت استفاده کرده و گل دوم را برای تیمش به ثمر برساند.

دقیقه ۱+۹۰( گل گهر ۲ – ۳ پرسپولیس): مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۴+۹۰(گل گهر ۳ – ۳ پرسپولیس): پس از چند حمله ناموفق و دور نشدن توپ از محوطه جریمه سبب شد تا شاگردان گل محمدی از شلوغی محوطه جریمه استفاده کرده و گل تساوی را به ثمر برسانند. علیرضا ابراهیمی زننده گل سوم تیمش بود.

شرح بازی:

سرخپوشان در حالی به مصاف گل گهر سیرجان رفتند که مهدی ترابی و محمد نادری پس از چند هفته به ترکیب سرخپوشان بازگشتند. غایبان پرسپولیس در این بازی محسن ربیع خواه، وحید امیری و محمد انصاری بودند.

این بازی برای مهدی ترابی و علی علیپور که در کورس به دست آوردن آقای گلی هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و چند هفته دوری ترابی او را از این مهم دور کرد.

شاگردان یحیی گل محمدی از دقیقه ۱۵ مجبور شدند بازی را ۱۰ نفره به پایان برسانند چرا که کمال کامیابی نیا با دریافت کارت قرمز زمین مسابقه را ترک کرد تا آخرین بازی تیمش در لیگ نوزدهم را نیز از دست بدهد.شاگردان گل محمدی نیمه اول را با نتیجه ۲ بر صفر راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازیکنان با انگیزه وارد زمین شدند و توانستند در همان دقایق ابتدایی دروازه گل گهر را باز کنند. ۲ گل دیگر نیز سهم شاگردان گل محمدی در این بازی بود و در حالی که تا دقیقه ۹۱ بازی نتیجه به نفع پرسپولیس بود اما شاگردان جلالی در آخرین دقیقه از بازی گل تساوی را وارد دروازه بوژیدار کردند .

علی علیپور و مهدی ترابی در پایان این دیدار ۱۱ گله شدند و فعلا در رده سوم جدول گلزنان حضور دارند.

این بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید و پرسپولیس ۶۴ امتیازی شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه