همراه ما باشید

ابراهیمی: تشکیل تونل قهرمانی برای پرسپولیس کار قشنگی بود

ابراهیمی: تشکیل تونل قهرمانی برای پرسپولیس کار قشنگی بود

پیروزی نیوز - ابراهیمی: تشکیل تونل قهرمانی برای پرسپولیس کار قشنگی بود

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر گفت: تشکیل تونل قهرمانی برای تیمی که زحمت کشیده و با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمان شده می‌تواند فرهنگ سازی خوب و قشنگی باشد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سیدعلیرضا ابراهیمی درباره تساوی پرگل مقابل پرسپولیس به فارس گفت: بازی خیلی سنگینی بود. با قهرمان ایران بازی می‌کردیم که چندین ملی‌پوش دارد. سه چهار روز قبل از این مسابقه هم با نفت مسجد سلیمان در آن آب و هوا بازی کردیم و بچه‌ها خیلی خسته بودند.

وی ادامه داد: در نیمه اول تا آنجا که توان داشتیم تلاش کردیم و دو بر صفر جلو افتادیم اما در نیمه دوم بدن‌ها خالی کرد. از طرفی تیمی هم که ۱۰ نفره می‌شود انگیزه بیشتری پیدا می‌کند. به خصوص تیمی مثل پرسپولیس، آن‌ها بیشتر دویدند، کامبک زدند و ۳ بر ۲ جلو افتادند. با این حال خدا به تیم ما نگاه کرد و توانستیم در لحظات پایانی بازی را مساوی کنیم و حداقل امتیاز را بگیریم.

ابراهیمی در مورد اینکه تشکیل تونل قهرمانی برای پرسپولیس باعث ایجاد شائبه‌هایی در مورد نتیجه بازی شد، گفت:‌ تونل قهرمانی در همه جای دنیا رسم است و تنها جایی که اجرا نمی‌شود ایران است. همین مسائل کوچک است که در کشور ما بزرگ می‌شود و همه با هم بد می‌شوند. همه با هم می‌جنگند و هزاران داستان دیگر به وجود می‌آید.

مدافع گل‌گهر در مورد اینکه ذوب‌آهن هم قصد چنین کاری داشت اما ظاهرا به خاطر فشار هوادارانش از آن صرف نظر کرد، اظهار داشت: خود من پیام‌های زیادی داشتم که می‌گفتند ما هوادار هستیم تونل باز نکنید امابه نظرم آن‌هایی که می‌گویند تونل باز نکنید یا فوتبالی نیستند یا طرفدار تیم‌هایی مثل استقلال هستند. به نظر من کار خیلی قشنگ و خوبی بود. تشکیل تونل قهرمانی برای تیمی که زحمت کشیده و با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمان شده می‌تواند فرهنگ سازی خیلی خوب و قشنگی باشد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود این کار به خاطر گرفتن امتیاز بازی از پرسپولیس بوده و حتی اخراج کمال کامیابی نیا را هم به آن ربط می‌دهند، تصریح کرد: اخراج کامیابی‌نیا صددرصد درست بود. خودش هم بعد بازی این را تایید کرد. اصلا در ان صحنه که او تکل زد داور کاملا بالای سرش بود. حتی در یک صحنه هم باید شجاع خلیل زاده اخراج می‌شد اما این اتفاق نیفتاد. اگر داور می‌خواست کا را برای ما در بیاورد او را اخراج می‌کرد.

ابراهیمی ادامه داد: ما تا دقیقه ۶+۹۰ بازی را باخته بودیم، چطور پرسپولیس بازی را شل کرده بود تا گل‌گهر ببرد یا مساوی کند؟ این تیم با تمام نفرات اصلی خودش آمده بود چون چندروز دیگر باید در دربی بازی کنند و آمده بودند که برای آن مسابقه آماده شوند. آن‌ها فکرش را نمی‌کردند در نیمه اول دو گل بخورند. بازی دو بر صفر برده را ۳ بر۲ به تیم ۱۰ نفره باخته بودیم. بازی در بیست ثانیه برگشت و ۳ بر ۳ شد. نمی‌دانم این حرف‌ها چیست و چرا آن را مطرح می‌کنند.

مدافع گل‌گهر در مورد اینکه با توجه به گل‌های امتیاز آور به تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس، او را با کاپیتان رئال مادرید مقایسه می‌کنند، گفت: خدا را شکر شرایطم در نیم‌ فصل دوم خیلی خوب شده اما هنوز به آنچه که خودم می‌خواستم نرسیده‌ام. امیدوارم بتوانم به اهدافی که دارم برسم. بازی کردن مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه‌های خاص خودش را دارد. شاید بچه‌ها به خاطر گل‌هایی که می‌زنم من را با کاپیتان رئال مقایسه می‌کنند.

وی ادامه داد: هدفم این است که تیم در لیگ برتر بماند و این امانت را به مردم سیرجان و استان کرمان تحویل بدهیم. حالا هر لقبی که به من می‌دهند؛ ناجی، راموس یا… نظر لطفشان است و از آن‌ها ممنون هستم. البته من هم از لقب راموس بدم نمی‌آید!

ابراهیمی در خصوص بازی بعدی گل‌گهر مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: نمی‌خواهم بگویم قطعا در لیگ برتر مانده‌ایم. در فوتبال هزاران اتفاق ممکن است بیفتد. ما با تفکر بردن به اصفهان می‌رویم. هر دو تیم ۳۰امتیازی هستیم و فکر می‌کنم هر دو با یک تساوی هم در لیگ برتر می‌مانیم. به آنجا می‌رویم و می‌جنگیم. امیدوارم هر تیمی که شایسته است در این بازی به حقش برسد. انشاءالله گل‌گهر در لیگ برتر بماند. این تیم می‌تواند خیلی به فوتبال ایران کمک کند.

مدافع گل‌گهر در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای فصل بعد دارد و آیا از تیم‌های دیگر به او پیشنهاد شده، گفت: خدا را شکر پیشنهاد زیاد دارم اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. صبر می‌کنم تا بازی‌های این فصل کاملا تمام و بقای گل‌گهر در لیگ قطعی شود که بعد از آن تصمیم بگیرم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه