همراه ما باشید

بختیاری‌زاده، رحمتی را اخراج کرد، قائم مقام شهرخودرو تکذیب!

بختیاری‌زاده، رحمتی را اخراج کرد، قائم مقام شهرخودرو تکذیب!

پیروزی نیوز - بختیاری‌زاده، رحمتی را اخراج کرد، قائم مقام شهرخودرو تکذیب!

گلر باسابقه شهرخودرو در فاصله یک هفته تا پایان لیگ توسط سهراب بختیاری زاده کنار گذاشته شد اما بلافاصله قائم مقام این باشگاه اعلام کرد که مشکل خاصی نیست و به ایشان صرفا یک تذکر داده شده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال شهرخودرو خراسان در هفته ۲۹ لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان رفت و در نهایت با ۲ گل مغلوب شد تا شانس آسیایی این تیم به صفر برسد. شکست مقابل سپاهان به جز پایان رویای آسیایی مشهدی‌ها، اتفاقات دیگری را هم به همراه داشته است.

از باشگاه شهرخودرو خبر می رسد پس از اتمام مسابقه، در رختکن نماینده خراسان اتفاقاتی رخ داده که حالا در فاصله ۲ روز از این مسابقه، باعث شده سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی این تیم روی نام سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان باسابقه فوتبال ایران خط قرمز بکشد. گفته می شود جر و بحث میان رحمتی و داود سیدعباسی، مربی تیم شهرخودرو و دستیار سهراب بختیاری‌زاده دلیل اصلی تصمیم سرمربی شهرخودرو بوده است.

در این باره البته وحید علیپور، قائم مقام باشگاه شهر خودرو توضیحاتی ارائه کرد و گفت: مشکل خاصی نیست و به ایشان صرفا یک تذکر داده شده و مشکل خاصی نیست. آقای بختیاری‌زاده به عنوان سرمربی تیم با ایشان مشکل کوچکی پیدا کرده بود و علت آن نیز گویا تذکری بوده که آقای رحمتی به داود سیدعباسی از اعضای کادر فنی تیم داده است. آقای بختیاری‌زاده روی کادر فنی خود بسیار حساس هستند؛ با پادرمیانی صورت گرفته مشکل حل شد و آقای رحمتی در تمرینات حضور خواهند داشت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه