همراه ما باشید

هر دم از این باغ…

هر دم از این باغ…

پیروزی نیوز - هر دم از این باغ…

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس به‌شدت در این چند ماه گذشته دچار مشکلات مالی عدیده بوده است هراز چندگاهی نیز برگ زرینی از مشکلات مدیریتی در دوران مدیریت‌های گذشته رو ‌می‌شود!
در این گزارش قصد داریم تا به بدهی عجیب‌وغریب باشگاه پرسپولیس به یک آژانس هواپیمایی رسیدگی کنیم. جایی که باشگاه پرسپولیس غیر از بدهی مرسوم برای تهیه بلیت، هتل و ویزا یک بدهی عجیب دیگر هم به این شرکت دارد. لازم به ذکر است که برخی از اسناد این مساله در این گزارش منتشر می‌شود و برخی دیگر از اسناد در اختیار روزنامه پرسپولیس است تا در صورت لزوم منتشر شود.

قضیه از این قرار است که باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد با شرکت هواپیمایی آهوان قرارداد امضا می‌کند تا این شرکت کارهای مربوط به سفرهای آسیایی پرسپولیس را انجام بدهد. در آن زمان این شرکت کارهایی مانند تهیه بلیت، ویزا و هتل را برای پرسپولیسی‌ها در ۲ سفر قطر و امارات انجام داد. غیرازاینکه باشگاه پرسپولیس مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به این شرکت بابت هزینه بلیت، ویزا و اسکان بدهکار است یک بدهی عجیب دیگر هم این وسط وجود دارد.

مسوولان این شرکت هواپیمایی مبلغ ۶۴۰۰ دلار را برای ودیعه هتل در ۲ مرحله به مسوولان باشگاه پرسپولیس قرض می‌دهند تا آن‌ها در این سفرهای خارجی مشکلی بابت رزرو و ودیعه نداشته باشند. این مبلغ در ۲ مرحله و به‌صورت یک ۶ هزار دلار و یک ۴۰۰ دلار به ۲ نفر از مسوولان باشگاه پرسپولیس تحویل داده می‌شود و رسید گرفته می‌شود. اما نکته عجیب این است که این مبلغ هیچ‌وقت به این شرکت برگرداندن نمی‌شود.
در همان زمان انصاری‌فرد این شرکت چندین بار نامه‌نگاری انجام می‌دهد تا هم مطالبات خود برای خرید بلیت و ویزا را دریافت کند و هم ۶۴۰۰ دلار را که به‌صورت قرض و ودیعه در اختیار پرسپولیس قرارگرفته بگیرد. جالب اینجاست که زمان انصاری‌فرد هیچ‌وقت به این نامه‌ها جواب درست داده نمی‌شود و این مبالغ برگردانده نمی‌شود.

 هر دم از این باغ…

بعد از دوران انصاری‌فرد هم مسوولان این شرکت با مهدی رسول پناه چندین بار مکاتبه می‌کنند تا پول خود را دریافت کنند، اما به‌جایی نمی‌رسد. حالا مسوولان این شرکت در تلاش هستند تا به‌صورت قانونی هم یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خود را بگیرند و هم آن ۶۴۰۰ دلاری که به‌صورت قرضی و ودیعه در اختیار پرسپولیسی‌ها قرار داده بودند.

روزنامه پرسپولیس این آمادگی را دارد تا توضیحات مدیران باشگاه پرسپولیس در این خصوص را منتشر کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه