همراه ما باشید

165 میلیارد تومان بدهی به ویلموتس؛ فوتبال ایران در آستانه ورشکستگی

165 میلیارد تومان بدهی به ویلموتس؛ فوتبال ایران در آستانه ورشکستگی

پیروزی نیوز - 165 میلیارد تومان بدهی به ویلموتس؛ فوتبال ایران در آستانه ورشکستگی

با حکم صادره به نفع مارک ویلموتس فوتبال ایران در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت مارک ویلموتس به پرداخت مبلغ ۶٫۲ میلیون یورو محکوم شد. این اتفاق در حالی رخ داد که فدراسیون فوتبال دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به انتشار شایعاتی مبنی بر صدور حکم فیفا درباره پرونده سرمربی سابق تیم ملی برای تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند هیچ رایی در این باره از سوی فدراسیون جهانی به این فدراسیون واصل نشده است.

این تکذیب در شرایطی رخ داده که نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در رسانه‌ها منتشر شده و کاملا مشخص است که فیفا فدراسیون فوتبال ایران را محکوم کرده است.

از طرفی با این شکست فوتبال ایران در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است چون فدراسیون فوتبال باید رقمی معادل ۱۶۵ میلیارد تومان را ( با نرخ یورو به قیمت امروز) به مربی بلژیکی پرداخت کند.

تنها راه فدراسیون فوتبال برای دفاع از حکم سنگین، پناه به دادگاه CAS است. دادگاهی که البته فدراسیون برای اعتراض به حکم باید رقم سنگین دیگری را هم به آن پرداخت کند.

باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال بعد از این اتفاق چه تصمیمی را پیرامون بدهی سنگین به مارک ویلموتسی که تنها ۶ بازی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده داشت اتخاذ خواهند کرد؟

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه