همراه ما باشید

فقط یک سوپرایز کوچک بود

فقط یک سوپرایز کوچک بود

پیروزی نیوز - فقط یک سوپرایز کوچک بود

، داور فوتبال کشورمان گفت: اینکه می‌گویند من تا ساعت ۲:۳۰ بامداد شب قبل از بازی پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان در جشن تولد حضور داشتم، صحت ندارد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، روز گذشته سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در اعتراض اشتباهات داوری در دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی عنوان کرد: ما که می‌دانیم داور مسابقه تا ساعت ۲ بامداد روز بازی فولاد در مراسم جشن تولد بود. سرپرست کمیته داوران باید به داور مسابقه بگوید که جای تولد گرفتن در خانه است نه شب قبل از بازی در هتل.

در پاسخ به ادعای مطرح شده اشکان خورشیدی به تسنیم گفت: طبق آیین‌نامه کمیته داوران فدراسیون فوتبال نمی‌توانیم درباره بازی و اتفاقات آن صحبت کنیم، اما در جواب دوستانی که گفتند تا ساعت ۲:۳۰ بامداد در جشن تولد بودیم، باید توضیحاتی بدهم.

وی افزود: ما به اتفاق ناظر و نماینده فدراسیون فوتبال ساعت ۱۰ شب برای صرف شام به رستوران رفته بودیم. پس از اتمام شام، توسط همکاران و مسئولان هتل کیک کوچکی برای تولد بنده گرفته شده بود تا به نوعی سوپرایزمان کنند. این جشن کوچک تا ساعت ۱۱:۱۵ شب بیشتر طول نکشید و پیش از شروع بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا همه به اتاق‌های‌شان رفته بودند. اینکه گفته می‌شود تا ساعت ۲:۳۰ در جشن تولد حضور داشتیم، صحت ندارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه