همراه ما باشید

تونل افتخار شاگردان صادقی برای قهرمان/ شوخی کنعانی با سرمربی سایپا

تونل افتخار شاگردان صادقی برای قهرمان/ شوخی کنعانی با سرمربی سایپا

پیروزی نیوز - تونل افتخار شاگردان صادقی برای قهرمان/ شوخی کنعانی با سرمربی سایپا

بازیکنان تیم فوتبال سایپا پیش از شروع بازی با پرسپولیس به دلیل قهرمانی شاگردان یحیی گل محمدی حلقه اتحاد تشکیل دادند.به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا از هفته پایانی لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

*ابراهیم صادقی که در این فصل تیم جوانی را در سایپا تشکیل داده در حساس ترین بازی این تیم برای بقا در لیگ برتر، جوان ترین ترکیب خود در نیم فصل دوم را به زمین فرستاده و ۱۱ بازیکن اصلی سایپا میانگین سنی ۲۴٫۴ سال دارند.

*همچنین یحیی گل محمدی هم با توجه به دیدار حساس هفته آینده پرسپولیس و محرومیت شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا نفراتی مانند سعید حسین پور و کریستین اوساگونا را که در هفته های اخیر کمتر در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته اند، جزو ۱۱ نفر اصلی قرار داد.

* حمید مطهری در زمان گرم کردن بازیکنان دو تیم دقایقی با آنالیزور تیم سایپا که در تیم پیکان با وی همکاری می کرد، صحبت کرد.

 

*بازیکنان سایپا پیش از شروع بازی برای پرسپولیس تونل تشکیل داده و این تیم را تشویق کردند.

*با توجه به غیبت روزبه شاه علی دوست و حامد فلاح زاده در این بازی، آرمان رمضانی بازوبند کاپیتانی سایپا را روی بازو بست.

*مهدی ترابی، سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان که سابقه بازی برای سایپا را دارند، پیش از شروع بازی به سمت نیمکت این تیم رفتند و با نیمکت نشین های این تیم خوش و بش کردند. البته کنعانی زادگان شوخی جالبی هم با صادقی انجام داد.

* برای اولین بار ماکت هواداران پرسپولیس روی سکوهای رو به روی جایگاه ورزشگاه آزادی نصب شد و اطراف این سکوها هم بنرهای تبلیغاتی مربوط به شرکت توسعه و تجهیز به چشم می خورد.

*کادرفنی دو تیم با هم خوش و بش کردند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه