همراه ما باشید

مسئول برگزاری جام حذفی: برای تعویق دربی زمان نداریم

مسئول برگزاری جام حذفی: برای تعویق دربی زمان نداریم

پیروزی نیوز - مسئول برگزاری جام حذفی: برای تعویق دربی زمان نداریم

مسئول برگزاری رقابت های جام حذفی گفت: با توجه به محدودیت زمانی نمی توان دربی را به تعویق انداخت و این بازی در زمان اعلام شده برگزار می شود.به گزارش پرسپولیس نیور و به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحسین روشنک  درباره درخواست تیم های استقلال و پرسپولیس برای تعویق دیدار نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: این بازی به هیچ وجه تعویق نمی افتد و موضع سازمان لیگ هم برگزاری بازی در تاریخ اعلام شده است زیرا زمان دیگری برای برگزاری مراحل نیمه نهایی و فینال جام حذفی نداریم.

وی افزود: قرار است تیم های ایرانی از ۲۴ شهریور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند اما تیم های تراکتور و نفت مسجد سلیمان که درگیر این رقابت ها نیستند، نمی توانند بازی نیمه نهایی جام حذفی را برگزار کرده و فینال را در شرایطی انجام بدهند که باید ابتدا بدنسازی کنند.

مسئول برگزاری رقابت های جام حذفی توضیح داد: اگر قرار باشد بازی استقلال و پرسپولیس لغو شود، دو تیم دیگر پس از برگزاری بازی شان باید به استراحت بروند تا پس از بازی های لیگ قهرمانان ابتدا بازی دربی انجام شود و سپس با بدنسازی مجدد دیدار فینال برگزار شود که این حالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

روشنک تصریح کرد: پس از لیگ قهرمانان به هیچ وجه نمی توانیم دیدار نیمه نهایی و فینال جام حذفی را برگزار کنیم و اگر قرار باشد اکنون بازی دربی تعویق بیفتد، باید بازی های این مرحله را به فصل بعدی موکول کنیم که به دلیل محدودیت زمانی فصل آینده هم جا و زمانی برای برگزاری بازی های نیمه نهایی و فینال باقی نمی ماند. به همین دلایل هم سازمان لیگ روی برگزاری بازی دربی در همان  تاریخ اعلام شده اصرار دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه