همراه ما باشید

دربی چهارشنبه برگزار می‌شود

دربی چهارشنبه برگزار می‌شود

پیروزی نیوز - دربی چهارشنبه برگزار می‌شود

مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی با بیان این که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان عقب افتادن بازی در جام حذفی بودند، تاکید کرد: با این درخواست مخالفت شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، امیرحسین روشنک با بیان این که شهرآورد جام حذفی به تعویق نخواهد افتاد به ایرنا گفت: این دیدار طبق برنامه اعلام شده در روز چهارشنبه پنجم شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان عقب افتادن بازی در جام حذفی بودند اما با این درخواست مخالفت شد.

مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس در نامه‌هایی که ارسال کرده بودند در خواست داشتند به دلیل طولانی شدن مسابقات لیگ برتر و فشاری که روی بازیکنان است و در نهایت در پیش بودن بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد حذفی به تعویق بیافتد.

روشنک ادامه داد: تراکتور و نفت مسجد سلیمان در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند و اگر با تعویق جام حذفی موافقت می‌شد در حق آنها اجحاف بزرگی صورت می‌گرفت چرا که به آنها نمی‌توان گفت در تعطیلات خودشان را آماده نگه دارند تا سرخابی‌ها از بازی‌های آسیایی بازگردند. البته این را هم باید اعلام کنم زمان دیگری برای برگزاری این مسابقه نداشتیم.

وی گفت: با پاسخی که سازمان لیگ به این باشگاه (استقلال و پرسپولیس) داد، آنها متقاعد شدند که روز چهارشنبه طبق برنامه اعلام شده به میدان بروند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه