همراه ما باشید

زاهدی فر انتخاب کمیته داوران برای دربی نبود!

زاهدی فر انتخاب کمیته داوران برای دربی نبود!

پیروزی نیوز - زاهدی فر انتخاب کمیته داوران برای دربی نبود!

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد ‌محمدحسین زاهدی‌فر انتخاب ما برای دربی پایتخت نبود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل صفیری در مورد اظهارات رضا کرمانشاهی مبنی بر اینکه او داور دربی بوده به فارس گفت: کمیته داوران یک زیرمجموعه به نام کمیته چیدمان داوری دارد که شامل بنده، آقایان شکور و نیرویار هستند. طبق مصوبه ای‌اف‌سی و فدراسیون فوتبال، ما چیدمان داوران در لیگ برتر و لیگ یک را انجام می‌دهیم.

وی افزود: طبق روال، داوران نیمه نهایی جام حذفی را انتخاب کردیم و جهت ابلاغ اسامی را به دپارتمان داوری ارسال نمودیم اما امروز متوجه شدیم که داور و ناظر بازی تغییر کرده‌اند. انتخاب ما برای قضاوت در دربی محمدحسین زاهدی‌فر نبود و ناظر داوری هم آقای شکور، اما در کمال تعجب دیدیم که داور مسابقه محمدحسین زاهدی‌فر شده و ناظر داوری هم حسن کامرانی‌فر، اینها انتخاب کمیته داوران نبودند.

سفیری تصریح کرد: کمیته داوران هیچ مسئولیتی در مورد انتخاب این داور برای دربی برعهده نخواهد گرفت. کرمانشاهی انتخاب ما برای قضاوت در این مسابقه بود و دومین گزینه ما هم پیام حیدری بود.

بیشتر بخوانید

وی در مورد اینکه کرمانشاهی گفته شما از سمت خود استعفا کرده‌اید، اظهار کرد: وقتی کمیته داوران مستقل نباشد و نتواند نظراتش را اجرایی کند، فضا برای کار کردن مهیا نیست. با این حال خیلی‌ها در داخل فدراسیون و خارج آن منتظر چنین لحظاتی بودند و برای آن لحظه‌شماری می‌کردند، اما سوابق و عملکرد اشخاص نظر می‌دهد.

وی در مورد اینکه ممکن است داور دربی پایتخت تغییر کند، گفت: من دیگر این مسئله را پیگیری نمی‌کنم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه