همراه ما باشید

سخنگوی قوه قضاییه: پرونده‌ای درباره موضوع ویلموتس در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل شده است

سخنگوی قوه قضاییه: پرونده‌ای درباره موضوع ویلموتس در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل شده است

پیروزی نیوز - سخنگوی قوه قضاییه: پرونده‌ای درباره موضوع ویلموتس در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل شده است

سخنگوی قوه قضاییه از تشکیل پرونده‌ای درباره مقابله با مقصران پرونده مارک ویلموتس در دادسرای عمومی انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز (سه‌شنبه) خود، درباره ورود این قوه به محکومیت فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس اظهار داشت: خوشحالیم در برخی موضوعات که دغدغه عمومی است، معطل گزارش دیگران نمی‌مانیم و قوه قضاییه در این پرونده پیشگام بود. سازمان بازرسی کل کشور اولین گزارش را ارائه کرد. از اهتمام، پیگیری و همراهی مجلس تشکر می‌کنیم، اما دیگران اقدامات ما را برای خود مصادره نکنند.

وی با بیان اینکه قوه قضاییه این پرونده را به صورت دقیق بررسی کرده است، تصریح کرد: گزارش سازمان بازرسی کل کشور واصل شد که بر مبنای آن، پرونده‌ای در دادسرای عمومی و  انقلاب تشکیل شده و در حال رسیدگی است. از تحقیقات و مستندات سایر بخش‌ها از جمله نمایندگان مجلس، به ویژه کمیسیون اصل ۹۰ که مورد استفاده قرار گیرد، استقبال می‌کنیم. این پرونده مراحل اولیه خود را طی می‌کند که ا‌ن‌شاءالله نتایج موردنظر را پس از طی فرآیند رسیدگی، به اطلاع مردم می‌رسانیم. مهم این است که مردم مطمئن باشند در قوه قضاییه، عزم جدی برای بررسی این قبیل امور وجود دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه