همراه ما باشید

گل محمدی:برای کسانی که می خواستند استقلال را قهرمان کنند، متاسفم

گل محمدی:برای کسانی که می خواستند استقلال را قهرمان کنند، متاسفم

پیروزی نیوز - گل محمدی:برای کسانی که می خواستند استقلال را قهرمان کنند، متاسفم

سرمربی پرسپولیس گفت:امیدوارم باشگاه پرسپولیس از این خواب بیدار شود. نمی‌دانم چه انرژی، فشار یا نیرویی است که نمی‌خواهد پرسپولیس رو به جلو حرکت کند. ذهنیتی که برای ما به وجود آورده‌اند، این است که دیگر نمی‌خواهند تیم موفق شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی پس از شکست مقابل استقلال در نود و سومین دربی و حذف از جام حذفی اظهار داشت:فکر می کنم اتفاق هایی که قبل از بازی افتاد و بحث داوری فشار زیادی به پیام حیدری وارد کرد. ذهنیت ما برای داوری مثبت بود و وی هم مشخص بود تحت فشار است.

وی افزود: برخی از صحنه ها می توانست به داوران کارت بدهد اما این کار را  انجام نداد  و حس کردیم تیم حریف نسبت به داوری مصونیت دارد.این اتفاقات در شأن فوتبال ایران نیست؛ شاید هم باشد. با توجه به تصمیم‌گیری‌هایی که می‌شود و برخوردی که با فوتبال صورت می‌گیرد، حق تمام فوتبالی‌ها و مردم را اینگونه ضایع می‌کنند که جای تأسف دارد.

وی ادامه داد: ما خوب بازی نکردیم و خیلی از زمان‌هایی که خوب نبودیم، تحت فشار عصبی بودیم. این فشار را هم داور روی ما آورد. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و گل خوردیم اما در نیمه دوم جریان به سود پرسپولیس شد و توانستیم ضمن سرعت دادن به بازی، ارسال‌های خوبی داشته و به گل برسیم.

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: می‌توانستیم در طول ۹۰ دقیقه برنده بیرون بیاییم اما در صحنه‌ای که در  وقت اضافه گل خوردیم، کارمان سخت شد. در وقت‌های اضافی هم جریان متعادل بود اما پرسپولیس در زدن ضربات پنالتی تمرکز خوبی نداشت. باید قوی‌تر و محکم ضربه می‌زدیم اما پنالتی شرایط خاص خودش را دارد.

وی ادامه داد: به همه افرادی که دوست نداشتنتد پرسپولیس برنده شود، تبریک می‌گویم و نمی‌دانم آنها شب چگونه می‌خواهند سر خود را روی بالشت بگذارند و بخوابند. یکی از آنها دوست عزیزمان است که در نشست خبری حاضر است و شب بازی، این همه حاشیه برای تیم ما می‌خواهد به وجود بیاورد. ‌واقعا برای این فرد و تمام افرادی که تصمیم گرفتند داوری به این شکل باشد و استقلال را قهرمان کنند، متأسف هستم.

وی درباره تعویض‌های این که به نظر می‌رسید ترکیب خوبی را به این بازی نفرستاده تا در نهایت مجبور شود در دقایق ۲۶ و ۴۶ دو تعویض انجام دهد گفت: تعویض‌های ما جواب داد اما متأسفانه محمد نادری دچار آسیب‌دیدگی شد  کار ما را سخت کرد به همین دلیل محجبور شدیم وحید امیری از مهاجم پست دفاع چپ بیاوریم.

وی افزود: با خروج محمد نادری نظم و تاکتیکی که در حملات داشتیم از دست دادیم و مجبور شدیم وی را به دلیبل آسیب‌دیدگی تعویض کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا مهدی ترابی در بین پنالتی‌زن‌های پرسپولیس نبود گفت: قرار بود ترابی اولین پنالتی ما را بزند اما احمد نوالهی درخواست کرد اولین پنالتی‌زن باشد وی در تمرین هم خوب و محکم پنالتی می‌زند.

گل محمدی درباره اینکه آیا اگر به اول بازی برگردیم همین ترکیب را برای تیمش انتخاب می‌کند، عنوان کرد: کسی نمی‌تواند درباره ترکیب صحبت کند و نظر دهد. انتخاب ترکیب در اختیار کادر فنی است و با توجه به شرایط تمرینی بازیکنان چیده می‌شود. درباره ترکیب صحبت نکنم. بهتر است و باید، خود را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنم.

وی افزود: اگر باشگاه از خواب خرگوشی یا زمستانی بیدار شود، امیدارم بتوانیم در نقل و انتقالات خوب باشیم. این تیم احتیاج به جذب بازیکن دارد اما خیلی از بازیکنان مانند بیرانوند و استوکس را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: باید بتوانیم برای نفرات از دست داده جایگزین پیدا کنیم. در هر صورت من در نقل و انتقالات فهرست مدنظر خود را در اختیار باشگاه قرار دادم اما خیلی ضعیف عمل می‌شود. اگر باشگاه اینگونه شرایط را ادامه بدهد، کار ما واقعا به مشکل می‌خورد.

گل‌محمدی ادامه داد: امیدوارم باشگاه پرسپولیس از این خواب بیدار شود. نمی‌دانم چه انرژی، فشار یا نیرویی است که نمی‌خواهد پرسپولیس رو به جلو حرکت کند. ذهنیتی که برای ما به وجود آورده‌اند، این است که دیگر نمی‌خواهند تیم موفق شود و به نظر من این امر به واقع وجود دارد. ‌شاید هم انرژی‌هایی باشد که بخواهد پرسپولیس را از پا دربیاورد.

وی درباره اینکه با توجه به عملکرد رادوشوویچ، در فصل آینده هم دروازه‌بان اصلی خواهد بود، گفت:‌ زیاد روی رادو حساب کرده بودیم و نمی‌دانم در روزهای آینده تصمیم گیری چگونه خواهد بود. باید با مربی گلرهای خود صحبت کنیم و تصمیم خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره استوری شب گذشته‌اش و اعتراض به یک خبرنگار که خبر توافق وی با سپاهان را منتشر کرده بود، اظهار داشت: “ح.ا” در این محل حضور دارد و از خودش بپرسید که دلیل استوری چه بوده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه