همراه ما باشید

همزمان با روز ملی کشتی؛ / قهرمانان کشتی به عیادت جانبازان آسایشگاه ثارالله رفتند

همزمان با روز ملی کشتی؛ / قهرمانان کشتی به عیادت جانبازان آسایشگاه ثارالله رفتند

پیروزی نیوز - همزمان با روز ملی کشتی؛ / قهرمانان کشتی به عیادت جانبازان آسایشگاه ثارالله رفتند

 

کمیل قاسمی و احسان لشکری به نمایندگی از جامعه کشتی همزمان با روز ملی کشتی با حضور در آسایشگاه جانبازان ثارالله با جمعی از جانبازان قطع نخاعی دیدار کردند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، همزمان با پنجم شهریورماه سالروز تولد جهان پهلوان تختی و روز ملی کشتی کمیل قاسمی قهرمان المپیک و دارنده مدال نقره جهان همراه با احسان لشکری دارنده مدال های برنز المپیک و جهان در رشته کشتی آزاد با حضور در آسایشگاه ثارالله با جمعی از جانبازان و همچنین مدیران این آسایشگاه دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار که با حضور عزیزخانی مدیر آسایشگاه و آشیخ حسینی مسئول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران در محیطی صمیمانه برگزار شد، قاسمی و لشکری با اشاره به اینکه شما عزیزان، قهرمانان واقعی هستید از رشادت ها و از خود گذشتگی این جانبازان عزیز هشت سال دفاع مقدس قدردانی کردند.

 

این جانبازان نیز با اشاره به اینکه مرحوم غلامرضا تختی پهلوان واقعی و دستگیر مستضعفان و یاری گر مردم بود یاد و خاطره جهان پهلوان را گرامی داشتند.

 

در میان جانبازان عزیز، موسی سلامت که از پرسپولیسی های دو آتیشه می باشد ضمن اظهار خوشحالی از دیدار قهرمانان جهان و المپیک، به طرفداری از تیم فوتبال پرسپولیس، با نشان دادن پرچم کوچکی که بر روی آن نام مقدس قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل (ع) منقش شده بود و لوگوی باشگاه پرسپولیس حمایت خود را اعلام کرد.

 

مرکز توانبخشی ثارالله که از سال ۱۳۶۰ تاسیس شده و محل بستری جانبازان قطع نخاع از ناحیه گردن و کمر هشت سال دفاع مقدس است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه