همراه ما باشید

صادقی: تجربه نه؛ اما بازیکنان باانگیزه زیادی داریم

صادقی: تجربه نه؛ اما بازیکنان باانگیزه زیادی داریم

پیروزی نیوز - صادقی: تجربه نه؛ اما بازیکنان باانگیزه زیادی داریم

کاپیتان تیم فوتبال شهرخودرو معتقد است تیمش در مسابقات آسیایی کم‌تجربه است اما بازیکنان جوان باانگیزه زیادی دارند که برای صعود از این مرحله تلاش می‌کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اکبر صادقی، بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شباب الاهلی امارات اظهار کرد: متاسفانه به دلیل کرونا، لیگ طولانی را داشتیم و باعث شد بازیکنان‌مان خسته‌تر از شرایط عادی باشند. بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای داریم و با وجود این که در آسیا تیم بی‌تجربه‌ای هستیم، اما امیدواریم بتوانیم امتیازهای کافی را در این مرحله جمع کنیم تا هم خودمان را نشان دهیم و هم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

او ادامه داد: بازی سختی با قدرت‌های آسیا داریم. جوانان خوبی داریم و نکته مهم این است که ما ایرانیم و باغیرت مقابل این تیم‌ها حاضر می‌شویم تا از نام ایران در مقابل این قدرت‌ها دفاع کنیم‌.

صادقی درباره این که شهرخودرو بر خلاف حریفش در شرایط بازی بوده اما شباب الاهلی خیر؟ اذعان کرد: ما بازی‌های سختی را در لیگ انجام دادیم. تجربه خوبی برای ما در ایران بود. زندگی و فوتبال در ایران ادامه دارد و باید با این ویروس بجنگیم. این تجربه جدیدی برای ما است. در لیگ توانستیم آن را به نحو احسن پشت سر بگذاریم و حالا وقت این است که در لیگ قهرمانان آسیا نیز به همان خوبی بازی کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه