همراه ما باشید

ماشین‌سازی ۲ بازیکن جدید گرفت / توافق هافبک نفت آبادان با تیم پرتغالی

ماشین‌سازی ۲ بازیکن جدید گرفت / توافق هافبک نفت آبادان با تیم پرتغالی

پیروزی نیوز - ماشین‌سازی ۲ بازیکن جدید گرفت / توافق هافبک نفت آبادان با تیم پرتغالی

لیگ برتری‌های فصل بیستم همچنان مشغول خرید بازیکنان مد نظرشان هستند و امروز ماشین سازی با بیابانی به توافق رسید و شهرخودرو هم غلامی را به خدمت گرفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پس از توافق با حسن آذرنیا مدیرعامل باشگاه ماشین سازی، فرشاد بیابانی مهاجم بومی فصل گذشته گل گهر سیرجان و بادران با عقد قراردادی به ماشین‌سازی پیوست. هم‌چنین بهمن سالاری، مهاجم هشتگردی تیم فوتبال شاهین بوشهر که سابقه حضور در تیم ملی امید را در کارنامه دارد با عقد قرارداد رسمی به تیم فوتبال ماشین سازی اضافه شد و شاگرد بیاتلو در این تیم شد.

***

در حالی که تیم فوتبال شهرخودرو در قطر به سر می‌برد، هیات‌مدیره این باشگاه همچنان درگیر نقل وانتقالات این تیم برای فصل آینده بوده و امروز امیرحسین غلامی را از لیگ یک به جمع بازیکنان این تیم خراسانی اضافه کرده است. امیرحسین غلامی فصل گذشته را در لیگ یک و در تیم فوتبال نیروی زمینی گذراند و توانست عملکرد قابل قبولی را از خود نشان دهد.

***

جعفر سلمانی، هافبک ۲۳ ساله تیم صنعت نفت آبادان که مورد توجه باشگاه پورتیموننز پرتغال قرار گرفته بود، با این باشگاه برای همکاری به توافق رسید. پائلو سرجیو، سرمربی سابق تیم نفت آبادان در حال حاضر هدایت این تیم پرتغالی را بر عهده دارد و او خواهان جذب این بازیکن بوده است. تیم پورتیموننز پرتغال در لیگ یک این کشور حضور دارد. سلمانی دومین بازیکن تیم صنعت نفت آبادان است که لژیونر می‌شود.

***

حسین ابراهیمی، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با عقد قراردادی دو ساله به ذوب‌آهن پیوست. ابراهیمی فصل قبل با انجام ۲۹ مسابقه و زدن ۴ گل و دادن ۴ پاس گل از بازیکنان تاثیرگذار نفت مسجد سلیمان بود. ابراهیمی سابقه بازی در تیم‌های ملوان بندرانزلی، نفت تهران، فولاد خوزستان را نیز در کارنامه دارد. ذوب‌آهن که این روزها درگیر جذب بازیکنان جدید است پیش از ابراهیمی با محمد قریشی و میلاد جهانی از صنعت نفت آبادان قرارداد امضا کرده بود.

***

ایمان سلیمی مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز با پیشنهاد خارجی مواجه شده است. یک فصل دیگر از قرارداد سلیمی با تراکتور باقی مانده است، اما بندی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی و دادن مبلغی مشخص به باشگاه، می‌تواند از این باشگاه جدا شود. سلیمی این درخواست را به باشگاه داده و احتمال جدایی‌اش از جمع سرخپوشان تبریزی وجود دارد. این بازیکن از لیگ‌های پرتغال، یونان و بلژیک پیشنهاد دارد و باید دید در نهایت برای ماندن یا جدایی چه تصمیمی خواهد گرفت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه