همراه ما باشید

گل‌محمدی: باشگاه ما بعد از دیدار با الدحیل منفعل بود و عکس‌العملی نشان نداد

گل‌محمدی: باشگاه ما بعد از دیدار با الدحیل منفعل بود و عکس‌العملی نشان نداد

پیروزی نیوز - گل‌محمدی: باشگاه ما بعد از دیدار با الدحیل منفعل بود و عکس‌العملی نشان نداد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، این باشگاه در قبال اتفاقات دیدار مقابل الدحیل منفعل بوده و عکس‌العملی نشان نداده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الشارجه امارات در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سخت و حساسی داریم و این یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل ما خواهد بود. این بازی می‌تواند به ما کمک کند تا بتوانیم در جام بمانیم. به خاطر همین موضوع فردا با تمام توان و نیرو بازی می‌کنیم.

اگر مقابل الشارجه تمرکز نداشته باشیم به مشکل می‌خوریم
وی افزود: یک بازی با تمرکز بالا انجام خواهیم داد. حریف بازیکنان خوبی در خط حمله دارد و خیلی خوب از موقعیت‌های خود استفاده می‌کند. اگر جلوی این تیم تمرکز نداشته باشیم به مشکل می‌خوریم. قطعاً با تمام وجود بازی می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. بچه‌های ما آماده این بازی هستند و از حساسیت آن باخبر هستند. فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی خوب از بچه‌ها باشیم و امیدوارم در نهایت سه امتیاز برای ما باشد.

روی اتفاقات و اشتباهات پی در پی داوری به الدحیل باختیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تیمش در بازی رفت به نتیجه تساوی ۲ – ۲ مقابل الشارجه رسیده و در این بازی نیاز به سه امتیاز دارد، گفت: من در صحبت‌های خودم گفتم که الشارجه یکی از تیم‌های خوب این دوره از بازی‌هاست. ما هم در گروهی هستیم که همه تیم‌ها شانس صعود دارند. ما تیم خوبی هستیم و در این سه بازی که در قطر انجام دادیم بازی‌های خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم که دو بازی را بردیم و یک بازی را هم روی اتفاقات و اشتباهات پی در پی داوری باختیم. می‌دانیم که مقابل تیم خوبی بازی داریم و در بازی رفت توانستیم یک امتیاز از این تیم بگیریم.

چرا از حقوق باشگاه‌های ایرانی در این مقطع دفاع نشده است؟!
گل‌محمدی ادامه داد: چیزی که ما از قوانین AFC می‌دانیم این است که بازی رو در رو و گل‌های زده در خانه حریف تأثیرگذار و ملاک صعود است، اما الان چه اتفاقی افتاده که این قانون عوض شده است را نمی‌دانم، اما تیم‌های ایرانی در بازی‌های رفت میهمان بودند. در هشت بازی تیم‌های ایرانی میهمان بودند و در خانه حریف گل زدند و امتیاز گرفتند. با تمام سختی‌هایی که وجود داشت ما در بازی رفت دو گل به الشارجه زدیم و امتیاز گرفتیم، این‌ها زحماتی است که کشیده شده اما الان می‌گویند گل‌های زده مهم نیست و تفاضل گل مهم است. من از فدراسیون و باشگاه‌‌های خودمان باید سؤال کنم چرا از حقوق باشگاه‌های ما در این مقطع دفاع نشده است؟! این واقعاً جای سؤال دارد و زحمت بازیکنان و مربیان خیلی راحت از بین می‌رود.

باشگاه ما بعد از دیدار با الدحیل منفعل بود و عکس‌العملی نشان نداد
وی درباره اتفاقات داوری در بازی پرسپولیس – الدحیل و اینکه چرا پس از آن مسابقه واکنشی به این اشتباهات نشان نداد، بیان کرد: من یک مربی هستم و تمرکزم روی کارم است. درباره اتفاقاتی که در بازی می‌افتد و مشکلاتی که به وجود می‌آید باید باشگاه واکنش نشان دهد. متأسفانه باشگاه ما منفعل بود و عکس‌العملی نشان نداد. فکر نمی‌کنم اگر من صحبتی می‌کردم به جایی می‌رسید. این وظیفه باشگاه است که از حق مربیان، بازیکنان و هواداران دفاع کند، اما وقتی عکس‌العملی از طرف باشگاه و فدراسیون نیست، حرف‌های من هم احتمالاً خیلی تأثیری در این مسائل ندارد.

شک نکنید فردا تیم ما هجومی و برای گرفتن ۳ امتیاز بازی می‌کند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه زننده دو گل تیمش مقابل الشارجه در بازی رفت علی علیپور بوده است و در بازی‌های قبل هم سرخپوشان فقط از روی نقطه پنالتی و ضربات ایستگاهی به گل رسیده‌اند و با این وضعیت آیا امیدوار است تیمش مقابل الشارجه بتواند به گل برسد،‌ خاطر نشان کرد: شک نکنید فردا تیم ما هجومی و برای گرفتن سه امتیاز بازی می‌کند، چون بازی خیلی مهمی در پیش داریم. این نتیجه برای هواداران ما هم مهم است. می‌دانم از الان هواداران‌مان دنبال این هستند که خبرهای خوب بشنوند و اینکه سه امتیاز را به ‌آنها هدیه بدهیم. انگیزه زیادی برای برد داریم و صد درصد موقعیت گل هم خواهیم داشت. بدون شک بازی سراسر هجومی را از تیم ما شاهد خواهید بود و از طرفی تمرکزمان هم باید روی گل نخوردن باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه