همراه ما باشید

مدافع راست پرسپولیس شایعات مربوط به قهرش پیش از جدال برابر الهلال را تکذیب کرد.

رضائیان: از اردوی پرسپولیس قهر نکردم، بس کنید!

رضائیان: از اردوی پرسپولیس قهر نکردم، بس کنید!

پیروزی نیوز - رضائیان: از اردوی پرسپولیس قهر نکردم، بس کنید!

به گزارش پیروزی‌دیلی، رامین رضائیان که اکنون به عنوان وینگر راست در ترکیب سرخپوشان فعالیت می‌کند همچنان از دلتنگی‌اش برای پست مدافع راست می گوید و البته تمام تلاشش را معطوف به برآورده کردن انتظارات برانکو ایوانکوویچ قرار داده است.


رضائیان که پیش از جدال برابر الهلال با شایعه قهر از اردوی این تیم به دلیل نبودن در ترکیب اصلی مواجه شده در گفتگویی ضمن تکذیب این مسئله در خصوص شرایط پیش از جدال برابر الوحده صحبت کرد.

 

میلیاردی بودن بازیکنان رقیب به معنای فوق العاده بودن آنها نیست

الهلال تیم خوب و هماهنگی بود و ما هم آماده برای این دیدار بودیم چون بازی در آسیا فرق می‌کند و بهترین تیم‌ها در آنجا حضور دارند. امکانات خوبی برای تیم‌های عربی از سوی باشگاهشان فراهم است و در کشور خودشان از امکانات خیلی خوبی بهره مند هستند. آنها هیچ موقع در مورد قرارداد مالی صحبت نمی‌کنند و قراردادشان زیاد برایشان حائز اهمیت نیست. هرکسی دستمزد بالایی دریافت می‌کند نوش جانش، رقم‌های بالا در قرارداد به معنی نمایش خوب آن بازیکن نیست.

 

از کسب امتیاز برابر الهلال خوشحالیم

شرایط روحی و روانی خیلی مهم است این که بتواند تیمی خوب بازی کند و تاثیر مثبت بگذارد. الهلالی‌ها از همه لحاظ قوی بودند، یک تیم شامل همه چیز می‌شود و آنها به عنوان تیمی سرسخت نمایش دادند. خیلی خوشحالم هستم که توانستیم بازی خوبی را انجام بدهیم و در اولین قدم یک امتیاز کسب کنیم. انشاءالله بتوانیم بازی به بازی در آسیا بهتر باشیم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

 

ما برابر الهلال میزبان نبودیم اما دم هواداران‌مان گرم

الهلال میزبان این بازی بود و ممنون از هواداران ایرانی که ما را آنجا تنها نگذاشتند و دم‌شان گرم. الهلال تیم خوبی بود و در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های آسیا است. خیلی از بازیکنان ما اولین بار بود که در آسیا بازی می‌کردند. خدا را شکر که یک امتیاز را کسب کردیم و امیدوارم در بازی‌های بعد حضور هواداران در خارج از کشور به ما روحیه ببخشد.

 

دلم برای دفاع راست تنگ شده و دوستش دارم

دفاع راست را خیلی دوست دارم چون خیلی وقت است که در این پست بازی می‌کنم خودم هم می‌دانم که کیفیت بازی من از صد به 30 یا 40 برمی‌گردد اما خودم سعی ام را انجام می‌دهم و مطمئنا هافبک راست را دوست دارم و اینکه پرسپولیس گفته فعلا دارم بازی می‌کنم و اینکه دفاع راست پست اصلی من است کاری که الان توی این شرایط بازی پست هافبک است. اینکه من بازی‌های کسی را دنبال نمی‌کنم همان دفاع راست را دنبال می‌کنم سال ها هم پست اصلی‌ام دفاع راست است و وقتی هافبک راست بازی می‌کنم کیفیت بازی پایین می‌آید اما تمام تلاشم را می کنم تا نظر کادرفنی و هواداران را جلب کنم.

 

نمی‌شود گفت در تهران الهلال را شکست می‌دادیم

همانطوری که باید موثر واقع بشوم نمی‌شوم سعی می‌کنم در اختیار تیم بازی کنم تا بتوانم در آن پست یک ذره خودم را با بچه‌ها وفق بدهم. با آن پست ناآشنا هستم اما فعلا با انتخاب سرمربی در آنجا حضور دارم. هر بازی کیفیت خودش را می‌خواهد اینگونه نیست که بگوییم بازی با الهلال در تهران بود آنها را شکست می دادیم نه این طور نیست ما باید خوب ظاهر شویم تا بتوانیم پیروز میدان باشیم.

 

از شایعات خسته شدم لطفا بس کنید

من هیچ وقت قهر نکردم حتی زمانی که در ترکیب نبودم. اگر به دنبال قهر و ایجاد حاشیه بودم که در ابتدای فصل با توجه به عدم حضورم در ترکیب این کار را می کردم. من گفتم امسال آمدم تا به پرسپولیس کمک کنم و هر چه در توانم هست بگذارم. به خاطر اتفاقات سال گذشته آمدیم تا در کنار هم همه چیز را جبران کنیم. ان‌شاالله پرسپولیس قهرمان شود و کسانی که اینگونه به دنبال حاشیه‌سازی هستند نمی دانم چرا خسته نمی شوند؟ من خسته شدم از حاشیه سازی اما با انگیزه بیشتر به کارم ادامه می دهم. کسانی که این حاشیه را درست می کنند به دنبال چند نسخه فروش بیشتر و کلیک بیشتر هستند و این درست نیست که به خاطر مصالح خودشان با دروغ های شان باعث رنجش هواداران میلیونی پرسپولیس شوند. 

 

امیدواریم اردو امارات را با شکست الوحده پایان دهیم

تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و انگیزه زیادی داریم تا با پیروزی از زمین خارج شویم. الوحده تیم خطرناک و خوبی است اما ما برای شکست حریف اینجا جمع شده ایم و تنها به دنبال پیروزی در این بازی خارج از خانه هستیم تا شرایط مناسبی در جدول به دست بیاوریم. 

 

با بازی خوب به برانکو هدیه تولد می دهیم

جا دارد پیشاپیش تولد پروفسور را به ایشان تبریک بگویم و برای او بهترین اتفاقات ممکن را آرزو کنم. مطمئنا بهترین خواسته‌ و آرزویی که می توانم برای ایشان داشته باشم قهرمانی پرسپولیس است چون می دانم همه ما در این مسیر و هدف حرکت می کنیم. انشالله که بتوانیم بازی خوبی را در ادامه انجام دهیم و با پیروزی‌های و عملکرد خوب به او کادوی مناسبی بدهیم. 

 

شادی گل لیگ قهرمانان آسیا

من هیچ وقت به گلزنی فردی و موفقیت فردی فکر نمی کنم. این را در لذتی که از پاس گل دادن می‌برم دیده‌اید. برای همه ما در وهله اول موفقیت و پیروزی تیم مهم است. اینکه چه شادی گلی در لیگ قهرمانان آسیا انجام دهم باید خودخواه باشم که به این مسائل فکر کنم. من به موفقیت تیم و پیروزی آن فکر می کنم و اگر فرصتی هم به وجود بیاید تمام تلاشم را برای موفقیت به کار می گیرم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه