همراه ما باشید

آقایانِ کلین‌شیت

آقایانِ کلین‌شیت

پیروزی نیوز - ۲ تیم پرسپولیس و پاختاکور تا به اینجا با چهار کلین‌شیت بهترین تیم‌های لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۲۰ بوده‌اند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ایرنا نوشت: تیم‌های پرسپولیس تهران و پاختاکور تاشکند امروز (چهارشنبه) از ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم خواهند و برنده این دیدار به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود می‌کند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که هر ۲ تیم یک شباهت ویژه دارند و آن هم این است که سخت گل می‌خورند و با چهار کلین‌شیت تا به اینجا بهترین تیم‌های لیگ قهرمانان بوده‌اند.

شاگردان «یحیی گل‌محمدی» در سه دیدار مقابل الدحیل (۲بار) و الشارجه امارات (بازی رفت) دروازه‌شان باز شد اما مقابل التعاون (۲بار)، الشارجه (بازی برگشت) و السد قطر (یک هشتم نهایی) هیچ گلی نخوردند و موفق به ثبت کلین‌شیت شدند.

در سوی مقابل تیم پاختاکور نیز در برابر استقلال (یک هشتم نهایی)، الهلال عربستان (بازی رفت) و شباب الاهلی (بازی رفت) گل خورد و در چهار بازی مقابل شباب الاهلی (بازی برگشت)، الهلال (بازی برگشت) و شهرخودرو (۲بار) اجازه ورود توپ به دروازه‌شان داده نشد.

پرسپولیس تا به اینجا پنج گل خورده و پاختاکور چهار بار دروازه‌اش باز شده است. با این وجود تیم یحیی گل‌محمدی در بازی اخیر خود گلی دریافت نکرده و به ۲۱۰ دقیقه بدون گل خورده رسیده است.

باید دید در جدال آقایان کلین‌شیت کدام تیم به برتری خواهد رسید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه