همراه ما باشید

رضایی: در برابر تیم‌های خوب نتیجه گرفتیم، النصر هم می‌بریم

رضایی: در برابر تیم‌های خوب نتیجه گرفتیم، النصر هم می‌بریم

پیروزی نیوز - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است سرخپوشان ثابت کردند که یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال آسیا هستند و همانطور که تا الان برابر تیم‌های خوبی به پیروزی رسیده‌اند، النصر را هم شکست خواهند داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شیث رضاییبا اشاره به برتری ۲ بر صفر پرسپولیس برابر پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ایرنا گفت: این برد هم مانند پیروزی‌های اخیر بسیار دلچسب بود و از اینکه توانستیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسیم، بسیار خوشحالم. پاختاکور در این مسابقه فهمید که چه تیمی قهرمان ایران است و خوشحالم که توانستیم انتقام دیگر نماینده ایران یعنی استقلال را از این تیم ازبکستانی بگیریم.

وی تاکید کرد: نباید از عملکرد خط دفاع تیم غافل شویم، چرا که یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس هم این عملکرد خوب بازیکنان در کار دفاعی است. هنگامی که مدافعان خوب بازی می‌کنند سایر بازیکنان هم انگیزه‌ای برای حمله می‌گیرند و همین موضوع باعث موفقیت تیم می‌شود. به نظر من برگ برنده تیم در مسابقات اخیر غیرت بازیکنان بود، چرا که آنها هر سه روز یک بار به میدان رفتند و با وجود همه مشکلات، از جان مایه گذاشتند تا پرسپولیس موفق شود که این موضوع قابل تحسین است. غیرت و انگیزه بازیکنان پرسپولیس ستودنی است.

شیث در مورد دیدار امروز با النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: النصر همانند همه تیم‌هایی که تا الان پشت‌سر گذاشتیم، قدرتمند و باکیفیت است. اما پرسپولیس ثابت کرد که ابرقدرت فوتبال آسیا است و به طور حتم با انگیزه‌ای که داریم می‌توانیم شاهد موفقیت تیم و قهرمانی آن در آسیا باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: البته لازم نیست من بگویم اما به عنوان کسی که چند سال در پرسپولیس بازی کردم جا دارد به این نکته اشاره کنم که غرور می‌تواند تنها آفتی باشد که شاید برای تیم مشکل ساز شود. پرسپولیس در بهترین شرایط قرار دارد و نمی‌شود این موضوع را کتمان کرد، اما بازیکنان اگر با همین روند ادامه دهند می‌توانند این کار بزرگ که قهرمانی آسیا را تکمیل کنند. البته تمام بازیکنان از تجربه کافی و لازم برخوردار هستند و از این بابت خوشحالیم که چنین بازیکنانی داریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه