همراه ما باشید

سلطانی‌فر: امیدوارم پرسپولیس راهی فینال شود

سلطانی‌فر: امیدوارم پرسپولیس راهی فینال شود

پیروزی نیوز - وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم پرسپولیس بتواند راهی فینال شود که باعث وحدت ملی و شور اجتماعی خواهد شد. 

به گزارش پرسپولیس نیوز، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم رونمایی از تندیس ۵ قهرمان، اظهارداشت: دستاوردهای خوبی در رویدادهای مهم بین‌المللی مثل جام جهانی ۲۰۱۸، پیروزی‌های قابل توجه در بازیهای آسیایی جاکارتا و موفقیت همه رشته‌ها در سالهای اخیر در وزنه برداری، کاراته، بوکس، بسکتبال، والیبال، کبدی، تکواندو و … به خاطر حمایت های دولت در شرایط سخت کسب شده است. با تامین منابع توانستیم در راستای حفظ وحدت ملی قدم برداریم.

وی افزود: همه باور دارند ورزش امروز موثرترین و سالم ترین ابزار برای پر کردن اوقات فراغت مردم است. با این بحران کرونا، برخی مسابقات مثل لیگ قهرمانان و موفقیت‌ها باعث شده شادی به خانه‌های مردم بیاید. امیدوارم امروز هم پرسپولیس بتواند راهی فینال شود که باعث وحدت ملی و شور اجتماعی خواهد شد.

وزیر ورزش با اشاره به وضعیت مالی، عنوان کرد: به خاطر قیمت ارز، ورزش هم نمی‌تواند از ارز دولتی استفاده کند. مطمئن هستیم در ادامه عمر این دولت از حمایت‌های دولت برخوردار خواهیم بود. ما سال حساسی داریم. قرار بود المپیک مرداد امسال باشد که به تعویق افتاد. ورزشکاران ما در آمادگی بودند و با پیش‌بینی هایی که در ستاد داشتیم، حتما سهمیه‌ها نسبت به دوره قبل افزایش پیدا می‌کرد. این تاخیر مشکلاتی برای همه کشورها از جمله ایران به وجود می‌آورد. نمی‌دانیم المپیک برگزار می‌شود اما امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود.

سلطانی‌فر یادآور شد: پایه و اساس موفقیت‌های ورزش مرهون تلاش همه فعالان عرصه ورزش، روسای فدراسیون‌ها، مدیران استان‌ها، کمیته المپیک و پارالمپیک، ورزشکاران و همه بوده است به ویژه وحدتی که امروزه بین وزارت، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک وجود دارد.

وی عنوان کرد: برای این مراسم و موزه خیلی‌ها زحمت کشیدند اما کار اصلی را آقای صالحی‌امیری انجام داد. خیلی‌ها می‌خواستند این کار را انجام دهند اما با محوریت صالحی‌امیری طرح اجرایی شده است. مدال‌ها امروز از خانه‌ها و فدراسیون‌ها به موزه آمده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه