همراه ما باشید

پهلوان: از نبودم در فینال ناراحتم/سرلک: امیدوارم محرومیت آل کثیر بخشیده شود

پهلوان: از نبودم در فینال ناراحتم/سرلک: امیدوارم محرومیت آل کثیر بخشیده شود

پیروزی نیوز - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:صدرصد ناراحتم که فینال لیگ قهرمانان را از دست دادیم و ان شالله بازیکنان در فینال کار را درمی آوردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، احسان پهلوان بعد از بازگشت پرسپولیس از قطر و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران گفت: بازی‌های سختی بود و خدا را شکر که سربلند بیرون آمدیم و فینالیست شدیم.

وی در مورد اینکه ناراحت نیستی که فینال را از دست دادی، گفت:  صدرصد ناراحتم و ان شالله بازیکنان در فینال کار را درمی آوردند.

پهلوان در مورد لحظات ‌آخر بازی و پنالتی گفت: رفته بودم تست دوپینگ و بیشترین استرس را در آن زمان داشتم و  صلوات می‌فرستادم و خدا را شکر که فینالیست شدیم.

میلاد سرلک هم بعد از بازگشت تیم پرسپولیس از قطر و راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران گفت: بازی‌ها خیلی فشرده و در شرایط سختی بود اما با برنامه‌ریزی که داشتیم نتیجه خیلی خوبی کسب کردیم. تلاش همه بازیکنان بود. هواداران به ما خیلی انرژی دادند  و بودن‌شان را کاملا حس می‌کردیم. خدا را شکر که با رسیدن به فینال جواب همه شان را بدهیم و این فینال را تقدیم به هواداران می‌کنیم.

وی در مورد زدن ضربه پنالتی که زد، گفت: سخت بود اما خیلی تلاش کرده بودیم در جریان بازی با اینکه ۱۰ نفره شده بودیم  تمرکز داشتیم وخدا را شکر که فینالیست شدیم مطمئن باشید با قدرت بیشتری برای قهرمانی می‌رویم.

سرلک در مورد محرومیت عیسی آل کثیر عنوان کرد: امیدوارم مشکل عیسی  حل شود و محرومیتش بخشیده شود. به ناحق این رای را دادند و امیدوارم تجدید نظر شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه