همراه ما باشید

پزشک پرسپولیس: بازیکنان ملی پوش ما باید حداقل یک هفته استراحت می کردند

پزشک پرسپولیس: بازیکنان ملی پوش ما باید حداقل یک هفته استراحت می کردند

پیروزی نیوز - پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصولی این موضوع این بود که بازیکنان ملی پوش ما استراحت حداقل یک هفته ای داشته باشند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دکتر حقیقت بعد از بازگشت پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان این تیم اظهار داشت: از بدو ورود به دوحه برای پیشگیری از ابتلای بازیکنان به کرونا موارد لازم را پیگیری کردیم.

وی افزود: در بحث تغذیه نیز همه موارد را پیگیری کردیم و سعی کردیم موارد پیشگیری از مصدومیت را هم اجرا کنیم و تقریبا صد در صد بازیکنان را در اختیار کادر فنی قرار دادیم.من هر روز در مورد تغذیه با مسئولان هتل صحبت می کردم تا سرویس دلخواه بازیکنان ارائه شود. موارد بهداشتی مثل ماسک و ژل های ضد عفونی هم کاملا در اختیار اعضای تیم بود.خوشبختانه ما ۸ تست کرونا انجام دادیم که همه منفی بود.

پزشک پرسپولیس با بیان اینکه همه بازیکنان دو روز پیش تست داده اند و پاسخ تست ها منفی بود گفت: خوشبختانه به جز آل کثیر همه شرایط خوبی دارند و او هم به زودی مشکلش حل خواهد شد.

حقیقت در خصوص ابتلای بازیکنان الهلال به کرونا و خطری که اعضای پرسپولیس را تهدید می کرد گفت: خوشبختانه سعی کردیم با جداسازی بازیکنان و کنترل رفت و آمد بازیکنان این وضعیت را در اختیار داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا با این وضعیت خستگی بازیکنان مصدومیت بازیکنان تشدید نمی شود گفت: این شرایط برای همه تیم ها وجود دارد، تیم خود ما بیش از ۲۰ روز در اردو بود و ملی پوشان ما هم باید به تیم ملی بروند. آنها اصلا وقت استراحت ندارند و اصولی این موضوع این بود که بازیکنان ملی پوش ما استراحت حداقل یک هفته ای داشته باشند.

حقیقت در خصوص اینکه کدام بازیکن پرسپولیس مصدوم است گفت: آل کثیر با شکستگی انگشت پا مواجه بود ولی قرار شد از او فردا عکسبرداری کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه