همراه ما باشید

شجاعی: پول آل سعود نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد

شجاعی: پول آل سعود نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد

پیروزی نیوز - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را بیان کرد

به گزارش پرسپولیس نیوز، علی شجاعی که در برنامه فوتبال برتر حضور داشت، عنوان کرد: از باشگاه نساجی تشکر می‌کنم، زیرا فوتبالیست‌های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرده است. این باشگاه به من کمک زیادی کرد. پیشنهادات خوبی داشتم، اما تا روز آخر صبر کردم تا پرسپولیس پیشنهاد بدهد.

او بیان کرد: خوشحالی گلی که مثل دیبالا انجام دادم به معنای محو شدن خنده از روی صورت است و به تیم حریف نشان می‌دهد که برای جنگیدن به میدان آمده ام. جو عجیبی بود. در این مسابقات دفاع چپ بازی کردم، اما پست اصلی من وینگر است.

شجاعی با بیان این که خبر محرومیت آل کثیر خیلی بد بود. این موضوع عزم ما را برای پیروزی جدی کرد. اگر اتحاد نبود تیم ما با آن خبر نابود می‌شد، بیان کرد: پولی که آل سعود برای پاداش به بازیکنان در نظر گرفته بود، نمی‌توانست جلوی ما را بگیرد. از دیدن خوشحالی مردم احساس غرور کردم.

او گفت: با رمضانی هم اتاق بودم و ۲۰ روز او را اذیت کردم. در پلی استیشن به شدت مهارت دارم و حتی تا چند سال پیش با ماهرترین بازیکنان هم بازی می‌کردم. ما کاملا در قرنطینه بودیم و زمانی که تست‌ها منفی شد، زمان نهار بقیه نفرات را می‌دیدیم.

شجاعی گفت: مردم مازندران عاشق فوتبال و پرسپولیس هستند و شور فوق العاده‌ای دارند. بازی نوجوانان با کویت را در صورتی که می‌بردیم صدرنشین می‌شدیم. زمانی که گل زده شد، گوینده زننده گل را به اشتباه شجاعی معرفی کرد و من هم خوشحالی گل انجام دادم. من فوق دیپلم تربیت بدنی هستم. امتحانات من با مسابقات همزمان می‌شد، اما تلاش می‌کنم که درس خود را ادامه دهم.

شجاعی بیان کرد: در تیم نساجی ۴ گل زدم و ۴ پاس گل دادم. یک پنالتی هم گرفتم. دعای تمام مردم پشت من بود. من در آن لحظه از روح پسرخاله عزیزم که یک پرسپولیسی متعصب بود، انرژی گرفتم. واقعا فشار سنگینی روی ما بود و فقط به گل کردن توپ فکر کردم. اولین پنالتی دوران ورزشی خود را زدم. این حرف که چپ پا‌ها بد پنالتی می‌زنند را قبول ندارم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه