همراه ما باشید

آل‌کثیر: اگر از شادی گلم کسی ناراحت شده، عذرخواهی می‌کنم

آل‌کثیر: اگر از شادی گلم کسی ناراحت شده، عذرخواهی می‌کنم

پیروزی نیوز - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد اگر کسی از شادی گلش احساس ناراحتی کرده از او بابت این کار عذرخواهی می‌کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، عیسی آل کثیر که شب گذشته در برنامه فوتبال برتر حضور داشت، درباره حضورش در پرسپولیس، محرومیت از سوی AFC و شادی گلی که انجام داده بود صحبت‌هایی مطرح کرد که بخشی از آنها را می‌خوانید.

* استقبال از من به گونه ای بود که انگار یک سال در پرسپولیس بازی کرده ام. از لحاظ فوتبالی شروع کار سخت بود. یک بازی دوستانه با شهرخودرو داشتیم و سپس رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد. تمام بازیکنان اعتقاد داشتند پرسپولیس کارهای بزرگی انجام می دهد. ۹ سال پیش در استادیوم بازی پرسپولیس را دیدم و عکس آن در فضای مجازی پخش شد. چند بار زمین خوردم و بلند شدم. هدفم از اول پرسپولیس بود.

* از گل محمدی تشکر می کنم. ماساژور، دکتر و تمام افراد پشت پرده تلاش کردند. تمام بازی ها برای ما حکم فینال را داشت. دقیقه یک و ۹۰ وحید امیری یکی بود. خیلی با دوندگی های خودش به من کمک کرد. امیری پسر دوست داشتنی و با ادبی است.

* ۶ یا ۷ سال پیش بود که مقابل سیاه جامگان آن خوشحالی گل (کوچک کردن چشم) را انجام دادم. اگر کسی را با این خوشحالی ناراحت کردم عذرخواهی می کنم.

* داخل آسانسور بازیکنان به من گفتند که محروم شده ام. وقتی پایین آمدم یحیی گل محمدی به شدت ناراحت بود. او موضوع محرومیت را به من گفت. در آن لحظه مظلومیت تیم را در چشم بازیکنان دیدم. گل محمدی بغض کرده بود و مثل یک پدر تیم را جمع کرد. غیرت خریدنی نیست و دیدم که بچه ها فقط برای پیروزی به میدان رفتند. ۱۰ نفره شدیم و تیم حریف را بردیم. درست است که من قربانی شدم و از آقای گلی فاصله گرفتم اما مهم پیروزی تیم بود.

* خیلی از مردم مثل آن پسر بچه گل فروش از پیروزی ما خوشحال شدند. از روز اول رفاقت را بین بازیکنان دیدم. من با کنعانی‌زادگان هم اتاق بودم. به کنعانی زادگان گفتم خوشحالی گلت را برای بازی آخر نگه‌دار. از همشهری های خوزستانی خودم تشکر می کنم. فقط در زمین می توانم محبت ها را جبران کنم. از تمام آبادانی ها تشکر می کنم زیرا با وجود یک سال سخت از لحاظ مالی، سال خوبی را از نظر فوتبالی داشتیم.

* در بازی دوم روی صحنه پنالتی مصدوم شدم. با عکس گرفتن مشخص شد که انگشتم شکسته است. بعد از اینکه چنین وضعیتی رخ داد نمی شد بازی کرد اما به گل محمدی گفتم که انگشت خودم است و دوست دارم بازی کنم. تیمی که می خواهد قهرمان شود، سر هم می دهد. در بازی با الشارحه به وحید امیری گفتم مصدوم هستم و جور من را بکش.

* من با اسکوچیچ کار کرده ام . او از نظر فنی فوق العاده است. یک سال کاری با اسکوچیچ به اندازه ۱۰ سال روی کار من تاثیر گذاشت.

* خیلی از من حمایت شد و دوست دارم که ایستاده از تمام ملت ایران تشکر کنم . مهاجمان النصر سطح فوق العاده ای داشت اما مدافعان ما به خوبی این بازیکن را مهار کردند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه