همراه ما باشید

صادقی: هدف‌مان تک رقمی شدن در لیگ بیستم است

صادقی: هدف‌مان تک رقمی شدن در لیگ بیستم است

پیروزی نیوز - سرمربی تیم سایپا گفت: فصل قبل تیممان را خیلی جوان کردیم و در نیم فصل تیم را تقویت کردیم، ولی امسال هدفمان این است تک رقمی باشیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ابراهیم صادقی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص شرایط تیم سایپا اظهاراتی داشت که گزیده‌ای از آن را در زیر می‌خوانید:

* چیزی که به لیگ گذشته فوتبال ایران ضربه زد تاخیر ۲۰ روزه در مسابقات بود. ما مربیان برای آماده سازی نیاز به ۶ هفته آماده سازی داریم و فصل گذشته چند باز وقفه در لیگ ایجاد شد که ریتم کاری مربیان را بر هم زد.

*در اواخر مسابقات هم کرونا روی شرایط فوتبال تاثیر داشت. با احترام به داوران فصل گذشته شرایط خوبی از این نظر نداشتیم. فکر می‌کنم باید دستمزد داوران افزایش پیدا کند تا آن‌ها با تمرکز کامل در مسابقات قضاوت کنند.

*داوری که امشب قضاوت می‌کند و فردا ساعت ۶ صبح باید به اداره یا محل کارش برود طبیعتا نمی‌تواند تمرکزی روی قضاوت داشته باشد.

*من مخالف حضور مربی و بازیکن خارجی خوب نیستم، اما در این چند سال بیشتر بازیکنانی که به فوتبال ایران آمدند کیفیت نداشتند.

* جا دارد از مدیریت باشگاه سایپا تشکر کنم که به من اطمینان کرد، چون فصل گذشته خوب نتیجه نگرفتیم. در لیگی که ۱۳ تغییر مربی داشتیم و فقط ۳ مربی تا پایان فصل در تیم‌های خود ماندند من کار سختی داشتم

*خیلی خوب است که مربیان لیگ جوان شدند البته کار خیلی سخت است. همه دوستانی که وارد کار شده‌اند سابقه ملی دارند و افراد بزرگی هستند، ولی به همه این دوستان توصیه می‌کنم آن چیز‌هایی که در دوران بازی کردن یاد گرفتیم چندان در کار مربیگری نمی‌شود به آن موارد بسنده کرد.

*خیلی از مربیانی که من با آن‌ها کار کردم الان به من مشورت می‌دهند که مثلا با رسانه‌ها چگونه صحبت کنم، یا مثلا در کجای کارم اشتباه دارم.

*خوشبختانه دسترسی به منابع خارجی هم این روز‌ها خوب است و سعی می‌کنم زبان انگلیسی‌ام را هم تقویت کنم. امیدوارم از این نسل مربیان حمایت شود و مدیران پشت آن‌ها بایستند.

*ما جزو معدود باشگاه‌هایی هستیم که کمپ تمرینی داریم. یک سالن وزنه، مرکز فیزیوتراپی و زمین چمن خوبی داریم البته می‌توانیم کاملتر شویم.

*فصل قبل تیممان را خیلی جوان کردیم و در نیم فصل تیم را تقویت کردیم، ولی امسال هدفمان این است تک رقمی باشیم.

* بازیکنانی که پیشنهاد می‌کردیم ۳-۴ میلیارد پول می‌خواستند و ۳ بازیکن اصلی ما هم ارقامی پیشنهاد دادند که نشد آن‌ها را حفظ کنیم. اشکالی هم ندارد ما سعی می‌کنیم بازیکنان دیگری بسازیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه