همراه ما باشید

رسول‌پناه: AFC درخواست‌مان را رد کند، پول برانکو را دوشنبه واریز می‌کنیم

رسول‌پناه: AFC درخواست‌مان را رد کند، پول برانکو را دوشنبه واریز می‌کنیم

پیروزی نیوز - سرپرست باشگاه پرسپولیس به هواداران این تیم اعلام کرد ۳۵۰ هزار یورو از مطالبات برانکو ایوانکوویچ آماده شده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (شنبه) جلسه یک ساعته‌ای را با هواداران معترض پرسپولیس در دفتر این باشگاه برگزار کرد.

رسول‌پناه در این جلسه خطاب به هواداران درباره پرداخت مطالبات برانکو اظهار داشت: از شرکت آتیه داده پرداز ۵۵ میلیارد هنوز طلبکاریم. از جاهای دیگر در حال انجام اقداماتی هستیم تا پول را تهیه کنیم. همین ۳۵۰ هزار یورویی هم که الان آماده شده است، فکر نمی‌کردیم آماده شود.

وی درباره اینکه چرا ۳۵۰ هزار یورو را در این مقطع به حساب برانکو واریز نمی‌کنند تا حسن نیت‌شان را نشان دهند، گفت: ما منتظریم تمام پول را یک جا پرداخت کنیم، الان این پول را پرداخت کنیم، فایده‌‌ای ندارد. ما به خاطر اینکه حسن نیت‌مان را نشان دهیم، دو نامه به فیفا و AFC زدیم. حتی برای AFC هم نامه زدیم تا حسن نیت‌مان را نشان دهیم. ما الان هم یک درخواست به AFC فرستادیم و اگر آنها درخواست ما را رد کنند، ما پس‌فردا (دوشنبه) همین ۳۵۰ هزار یورو را به حساب برانکو واریز خواهیم کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه