همراه ما باشید

آذری: نیازی به خودشیرینی برای پرسپولیس ندارم

آذری: نیازی به خودشیرینی برای پرسپولیس ندارم

پیروزی نیوز - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد که صحبت‌های دیروزش برای کمک به پرسپولیس خودشیرینی نبوده و هر کمکی بتواند انجام می‌دهد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سعید آذری روز گذشته از درخواست هواداران و مسئولان پرسپولیس برای ارائه راهکار جهت پرداخت پول برانکو خبر داده بود.

او امروز هم در گفت‌وگو با مهر در این باره توضیح داد: آقای رسول پناه و رغبتی (مدیران باشگاه پرسپولیس) برای نحوه انتقال پول برانکو با من تماس گرفتند و با هم صحبت کردیم. نمی دانم پرسپولیس چقدر کسری پول دارد ولی اگر این عزیزان بخواهند پول برانکو را از منابع مطمئن به دست برانکو برسانند، بنده برای کمک آماده هستم. البته شب گذشته دیدم که علی کریمی هم برای کمک اعلام آمادگی کرد. باید از او هم تشکر کرد. به هر حال زمان دارد از دست می رود و من هم هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم.

وی تاکید کرد: نه تنها پرسپولیس بلکه برای کمک به استقلال، ذوب آهن، سپاهان یا هر باشگاه دیگری از ایران در عرصه بین المللی آماده هستم. بنده به عنوان کسی که سال ها پیراهن تیم ملی ایران (وزنه برداری) را پوشیده است، برای کمک به تیم های ایرانی حس ملی دارم. به عنوان یک عضو مجمع فدراسیون فوتبال این را وظیفه خودم می دانم. بنده جایگاه و اعتبارم را در فوتبال دارم و با مطرح شدن بحث کمک به پرسپولیس دنبال خودشیرین کردن نبودم. همه اعضای مجمع فدراسیون باید این حس را داشته باشیم که ضربه خوردن یک باشگاه در عرصه بین المللی به ضرر کل فوتبال است. علاوه بر اینکه اعتبار فوتبالمان زیر سئوال می‌رود ممکن است سهمیه ایران را در آسیا تحت تاثیر قرار بدهد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه