همراه ما باشید

واکنش تند پروین خطاب به مدیران پرسپولیس و وزارت ورزش: مشکل برانکو تا ۲۴ ساعت آینده باید حل شود!

واکنش تند پروین خطاب به مدیران پرسپولیس و وزارت ورزش: مشکل برانکو تا ۲۴ ساعت آینده باید حل شود!

پیروزی نیوز - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مدعی شد در صورتی که مشکل برانکو تا فردا حل نشود، موضع تندی علیه باشگاه خواهد گرفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری میزان ،طی روز‌های گذشته و با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس موفق نشده هنوز طلب برانکو ایوانکوویچ را بپردازد و به همین دلیل پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته شده، صحبت‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه خطر کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین‌تر هم پرسپولیس را تهدید می‌کند.

به همین علت، هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس این روز‌ها به شدت نگران وضعیت این تیم هستند. در این میان، عده‌ای از هواداران به برخی از پیشکسوتان پرسپولیس خصوصا علی پروین هم خرده گرفتند که چرا آن‌ها در این روز‌ها سکوت کرده‌اند و هیچ واکنشی نسبت به این مشکلات نشان نمی‌دهند.

حالا شنیده می‌شود علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس خط و نشان جدی برای مدیریت، کارگزار اسپانسری و مسئولان وزارت ورزش کشیده است. پروین مدعی شده، در صورتی که ظرف ۲۴ ساعت آینده مشکل پرداخت طلب برانکو که دغدغه هواداران این تیم هم هست حل نشود، علیه وزارت ورزش، مسئولان باشگاه و کارگزار موضع تندی خواهد گرفت.

وی در این خصوص گفت: انگار به این هواداران خوشی نیامده و نمی‌گذارند طعم شیرین حضور در فینال در دهان هواداران بماند. این شرایط ادامه پیدا کند من دیگر سکوت نمی‌کنم.

پروین ادامه داد: یک ساعت قبل با کارگزار باشگاه حرف می‌زدم. ایشان اعلام کردند که در حال تهیه پول هستند و طی ۶-۵ ساعت آینده این پول تهیه خواهد شد. هواداران نگران نباشند. این بهترین تیم است و قول دادند بستر لازم برای آرامش تیم فراهم شود. یک ذره تحمل کنید همه چیز انشاالله درست می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به شرایط اقتصادی گفت: بهرحال شرایط خیلی مناسب نیست قیمت دلار و شرایط اقتصادی بدتر از همیشه است. با این حال با خبری که دادند امیدوارم مشکل پرونده برانکو حل شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه